Tutan Bağlama Duası

Tutan Bağlama Duası

Tutan Bağlama Duası : Dualarda da büyülerde de insanların en çok dikkat ettiği husus duanın ya da büyünün gerçekten tutup tutmayacağıdır. İnternette okuyuculara verilen bazı büyü ve duaların tutmadığı, yanlış dualar / büyüler olduğu bilinmektedir. Bu sebeple bizler de sadece din insanlarının ya da hocaların öneriyor oldukları dua ve büyüleri uygulamanız gerektiğini söylemekteyiz. Ancak bu sayede gerçekten tutan dua ve büyüleri uygulayabilirsiniz. Günümüzde pek çok insan büyülerden ziyade dua işlemlerini tercih eder. Çünkü duaların İslami açıdan hiçbir sakıncası bulunmaz. Sadece yaratandan yardım istenildiği için her bir inançlı insan tarafından güvenilir bir şekilde yapılabilen işlemlerdir.

Biz de bu yazımızda tuttuğu kesin olarak bilinen, kanıtlanmış dua türlerinden biri olan bağlama duasını size anlatacağız. Tutan bağlama duası ile ilgili tüm önemli ve net bilgileri yazıda göreceksiniz. Bu dua türünün ne olduğunu, nasıl yapıldığını, etkilerinin, belirtilerinin güçlü olup olmadığını ve benzer olan tüm önemli konuları sizin için derledik.

Kolay Tutan Bağlama Duası

Tutan bağlama duası günümüzde çok sık tercih edilen dua türlerinden bir tanesidir. Eğer bir insan bağlama duası uygulamak istiyor ise bu türü tercih eder. Çünkü bu dua türünün en belirgin özelliği, diğerlerinden ayrılan özelliği şudur: Bu dua türü çok kolay uygulanır ve kesinlikle tuttuğu bilinir. Bu yüzden bu dua türünü kolay tutan bağlama duası olarak da biliyoruz. Bu duanın tek amacı insanları birbirine bağlamaktır. Bu bağlılık sayesinde yeni ilişkiler kurulur, evlilik oluşur, mevcut bir ilişki var ise de hiçbir sorun yaşanmadan bir ömür bu ilişkinin devam etmesi sağlanır. Dua hem çok kolay uygulanır hem de etkileri gerçekten tutan, belirgin etkilerdir.

Hemen Tutan Bağlama Duası

Peki, bu duanın etkileri nasıl etkilerdir? Yani bu etkiler ne kadar bir süre içinde ortaya çıkar ve belirgin olarak mı kendisini gösterir? Bu soruların yanıtlarını şu şekilde verelim: Hemen tutan bağlama duası olarak da bilinen bu dua türü etkileri çok kısa bir süre içerisinde ortaya çıkar. Bu kısa süre genel olarak birkaç gün olarak görülür.

Tutan Bağlama Duası
Tutan Bağlama Duası

Ama eğer dua gerçekten inançlı biri tarafından hiçbir eksik olmadan uygulanmış ise dua, yapıldıktan sadece birkaç saat sonra etkilerini göstermeye başlar. Bu yüzden hemen tuttuğu bilinmektedir. Fakat bu duayı yapan kişi inançsız ise, imanı yok ise, duayı uygular iken gerekli koşulları sağlamıyor ise o dua asla tutmaz. Etkiler de bu yüzden kesinlikle görülmeyecektir. Önemli olan tek şey duayı yapan kişinin imanlı şekilde eksiksiz, kusursuz biçimde duayı uygulamasıdır.

En Çabuk Tutan Bağlama Duası

En çabuk tutan bağlama duası etkileri çok belirgin olan önemli etkilerdir. Tüm ektiler gayet güçlü bir şekilde ortaya çıkar ve duanın yapıldığı insanı ya da insanları tüm gücü ile etkiler. İnsanlar neredeyse bir ömür boyunca bu duanın etkisinden fani bir güç aracılığı ile çıkamaz. Duanın etkilerinin hafifletilmesi veya ortadan kaldırılması çok zor haldedir. Tutan bağlama duası insanlar tarafından çok tercih edilmesinin bir sebebi de budur: Bu dua hem çok kolay uygulanır, hem etkileri kesinlikle tutar ve hem de duanın etkileri çok güçlü olan etkilerden oluşmaktadır.

Çok Çabuk Olan Bağlama Duası

Son olarak bu duanın nasıl yapılıyor olduğu ile ilgili yüzeysel bilgileri size vereceğiz. Size en detaylı bilgileri, hangi duanın nasıl okunacak olduğunu kesinlikle veremeyiz. Çünkü bu bilgilere sadece gerçekten bu alanda uzman olan bilgili insanlar bilir. Yani din insanları, hocalar ya da medyumlar bu duanın nasıl yapıldığı ile ilgili en güvenilir ve gerçek olan bilgilere sahiptir. Çok çabuk olan bağlama duası yapılışının çok kolay olduğu bilinmektedir.

Dua yapılır iken kişinin herhangi bir özel yeteneğe ve benzeri bir şeye ihtiyacı yoktur. Kişinin inançlı bir insan olması yeterli olacaktır. Kişi bu duayı tek başına yapabilir. Sadece gerçek yapılış yöntemini gerçek bir hocadan öğrenmesi şarttır. Dua yapılır iken genel olarak bazı fotoğraf, kâğıt, bez ve kurdele gibi nesneler kullanılır ve onların üzerine gereken bağlama duası okunarak işlem uygulanır. Bu duanın yapılışı hakkında sizlere en net bu bilgileri verebiliriz. Facebook üzerinden doğru medyum yasin hoca ‘ya ulaşmak isterseniz tıklayınız.

2 yorum

  1. KADIR dedi ki:

    YASİN HOCA ALLAH SENDEN BİR DEEL BIN DEFA RAZI OLSUN NE DENIRKI YAPTIGIN IYILIK ALTINDA KALMAM BEN KADIR

  2. Tuğba dedi ki:

    Benden soğuyan sözlüm için HOCAMA BAŞVURUDA BULUNDUM YARIN KENDİSİNİ tekrardan arayacsgım ilginiz için cok müteşekkiirim çok sağolun her sey sizin sayenizde yoluna giricek biliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir