Soğutmak için Yapılan Etkili Vefk Duası

Soğutmak için Yapılan Etkili Vefk Duası

Kendinden soğutma veya kendine bağlamak için bir çok çeşitli vefk yapılabilir. Dilek sahibi olan kişinin istekleri doğrultusunda hazırlanan v etkileri bilinene yüksek oranda tutan güçlü uygulamalardır. Vefk sözlük anlamı uyum olarak bir çalışmadır. Tıpkı büyülerde olduğu gibi vefk kelimeside bu yapılan işlemlere verilen genel bir addır.

Nasıl ki soğutmak için büyü yapılıyorsa bir insan soğutma ayıma için vefk işlemi yaptırabilir. Genel olarak havas ilminde yer alan ve çok güçlü duaların bir araya getirilip birleşmesiyle meydana gelen uygulamalardır. Kendinizden birini uzak tutmak yada soğutmak için vefk çalışması yapılabilir. Kişiye özeldir ve doğum bilgileri gerekli olmaktadır.

Ayrıca bazı durumlarda gerçek olmayan bilgiler olabiliyor. Yani örneğin kişi 1980 doğumludurancak bu kimlikte yazandır. Fakat geç yada erken yazılmış olabilir bu da sizin işleminizde sorun olabilir. Dolayısıyla resimler ile yapılan vefk çalışmaları daha uygundur ve başarı oranları yüksek derece olmaktadır. Verilen resimde de gözlük olmaması gerekir. Yüzün belirgin olması esastır. Rahmani tılsım olarak bilinen vefk işlemleri aşk bağlama kısmet veya ayırma soğutma gibi konular içinde yapılmaktadır.