Sevgilime Ayırma Büyüsü

Sevgilime Ayırma Büyüsü

Sevgilime Ayırma Büyüsü : İlişkilerde belli başlı bazı sorunlar yaşandığı görülür. Bu sorunlar genel olarak çoğu ilişkide var durumdadır. Örneğin bu sorunların başında sadakatsizlik olayları gelir. Sadakatsizlik demek sevgililerden birinin diğerini aldatıyor olması anlamına gelir.

Böyle bir durumda ilişkiyi sürdürmek gerçekten de çok zor haldedir. Pek çok insan bu duruma kendi çabaları ile bir son veremediğinden dolayı ilişkileri bitmektedir. Ama ilişkisinin bitmesini istemeyen ve sağlıklı bir biçimde sürmesini isteyen insanlar başka yolları tercih eder.

Bu yolların başlında da büyü yaptırma olduğu görülür. İnsanlar bu konularda için de büyü yaptırarak ilişkilerini kurtarırlar. Bu yazımızda ele alacak olduğumuz sevgilime ayırma büyüsü de genel olarak bu tarz olumsuz durumlarda yapılır. Eğer bu büyü hakkında daha ayrıntılı bilgileri almak istiyor iseniz, aklınızdaki sorular ortadan kalksın istiyor iseniz bu yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Sevgilim Bana Bağlansın

Sevgilim bana bağlansın diyen insanların pek çoğu büyü yaptırmayı tercih ederler. Yaptırdıkları büyüler genel olarak iki adet büyü çevresinde toplanır. Bunlardan bir tanesi bağlama büyüsü bir tanesi de sevgilime ayırma büyüsü olarak görülmektedir. Her iki büyü türü de sevgili ile olan ilişkinin en iyi şekilde devam etmesine yardımcı olur.

Özellikle eğer sevgiliniz sizi aldatıyor ise ve bu durumdan vazgeçmesini yani ilişkisini bitirmesi istiyor iseniz önce ayırma büyüsünü uygulayabilirsiniz. Sonrasında da size çok daha kesin olarak bağlı hale gelmesini diliyor iseniz bağlama büyüsünü yaptırabilirsiniz. Böylece sevgiliniz ile olan ilişkiniz çok uzun yıllar boyu hiçbir şekilde bozulmadan, tamamen huzurlu bir şekilde geçecektir. Bu büyü hakkında ilk olarak sizlere bu net ve doğru bilgileri verebiliriz. Şimdi başka konulara da bakalım.

Sevgilime Ayırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Günümüzde pek çok insan sevgilime ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum demektedir ve bu konu üzerine de çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Özellikle de internet üzerinden yapılan araştırmalar bu büyü türü üzerine yoğunlaşmaktadır. İnsanların bu büyüyü yaptırmak istemelerinin en çok görülen sebebi şudur: İlişkide çiftlerden birinin diğerini aldatması.

Sevgilime Ayırma Büyüsü
Sevgilime Ayırma Büyüsü

Bu büyü yapıldığı zaman aldatma durumu tamamen sona erer ve kişi sadece sevgilisi ile beraber olmak ister. Bu çok uzun yıllar boyu bu şekilde sürüp gider. İlişki bitme tehlikesinden kurtarılmış olunur. Bir diğer sebebi de şudur: Eğer sevgililerden biri ailesine çok ama çok bağımlı halde ise, ilişkilerine sürekli ailesi dâhil oluyor ise ve onların laflarından etkilenip de ilişkiyi bozuyor ise bu büyü yapılır. Böylece kişi ailesinden ayrılmış, soğutulmuş olunur.

İlişki bundan sonra aileler işin içine karışmadan, olumsuz etkilere maruz kalmadan sürüp gider. Bu durumda da ilişki bitme tehlikesinden bir an önce kurtarılmış olunur.

Sevdiğim Kişiye Ayırma Büyüsü

Sevgilime ayırma büyüsü yani bir diğer adı ile de sevdiğim kişiye ayırma büyüsü sadece hoca ve medyum olan özel insanlar tarafından yapılır. Büyüyü hazırlayacak olan da uygulayacak olan da bu özel insanlardır. Çünkü onların bu işler için önemli yetenekleri vardır. Bu yeteneklerin birçoğu doğuştan gelen yeteneklerdir ve neredeyse tüm hayatları boyunca bu yetenekleri geliştirmek uğruna eğitim almışlardır.

Bu insanlar büyü için gerekli olan doğaüstü varlıklar ile iletişime geçmeyi gayet iyi bir şekilde yaparlar. Bu işin altından rahatça kalkabilirler. Bu yüzden büyüleri tek başınıza yapmak yerine mutlaka bu alanda uzman olan gerçek bir hocadan yardım almalısınız. Böylece isteklerinize ve amaçlarınıza en güvenli ve kesin bir biçimde ulaşırsınız.

Sevgilime Ayırma Büyüleri

Sevgilime ayırma büyüleri etkileri hakkında da size genel olarak bazı bilgileri verelim. Bu büyünün etkileri diğer büyülerde de görüldüğü üzere belirgin halde olan etkilerdir. Yani bu büyüyü yaptıktan sonra belli bir süre içinde büyünün etkilerinin en iyi şekilde ortaya çıktığını anlarsınız. Büyünün ektileri baskındır, büyü yapılan o insanı büyük bir güç ile etkilemektedir. Kişinin etkileri görmemesi gibi bir durum söz konusu bile olamaz.

Tabi bunun için büyünün gerçekten doğru şekilde eksiksiz olarak yapılması ve uygulanması gerekir. Aynı zamanda bu büyünün etkilerinin ne kadar sürdüğü de merak edilir. Cevabımız genel olarak şudur: Bu büyünün etkilerinin etki süresi eğer gerçek ve uzman bir insan tarafından yapılır, uygulanır ise neredeyse bir ömür kadar sürebilir.

Bir yorum

  1. tubii dedi ki:

    eşin benden ayrılıp kendine yeni sevgili yapmış üstelik nikahı halen bende bir de dayanamadım ayrılması için ayırma tılsımı yaptırdım iyi ki de gitmişim yasin hocaya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir