Sevgi Duaları

Sevgi Duası 

Sevgi Duası 

Sevgi Duası
Sevgi Duası

İnsanlar sevgi konusunda çeşitli problemler yaşadıkları zaman aslında resimler yoluyla bu sıkıntılarını direkt olarak çözmeye de çalışmaktadırlar. Bunun için dualar ve resimlerle alakalı araştırmalar yapan insanlar, direkt olarak bir bilgi bulmaya çalışmaktadırlar. Buna bağlı olarak da zaten bilgilerden bir şeyler yapmaya çalışan insanlar, sevgi duası konusunu da direkt olarak anlamaya ve çözmeye çalışabilmektedirler. Bunun için direkt olarak çok fazla dua öğrenimi yapmaya çalışan insanlar, kendileri açısından da bir şeyleri tamamlamayı isteyebilmektedirler.

Sevgi Duasını Öğrenme

Bunlara ek olarak insanlar, bu konusunda da bilgilendirilmeyi ve birçok bilginin genel olarak alınmasını isteyebilmektedirler. Bu isteklere uygun olarak da zaten resimli anlatımlar yapılmasını isteyen insanlar, ancak bundan sonra öğrenmenin tam olarak gerçekleşeceğini düşünmektedirler. Bu yüzden direkt olarak farklı anlamlar okumaya ya da farklı anlamları çıkarmaya da çalışabilmektedirler. Sizler de bu tarz anlamlar çıkararak aslında birçok şeyi kendinize uygun yapabilirsiniz.

Sevgi Duası İlmi

Bütün bu işlerle ilgili bu konuda direkt olarak anlamlandırmaya ya da birçok şeyi iyi bir şekilde yapmaya çalışan insanlar dualardan birçok şeyi de öğrenemeye ve bu duaların iyi bir şekilde öğrenilip ilmi bir değerinin olup olmadığına karar verilmesi gerektiğini de söyleyebilmektedirler. Bunun için de zaten dualar birçok konuda insanlara yardım etmesi düşünülen şeyler olduğu için sevgi konusunda da insanlar birçok şeyi anlamaya ve uygulamaya çalışabilmektedirler. Bunun için araştırmalar bu yönde yapılmaktadır.

Sevgi Duasını Herkes Yapabilir Mi

Birçok konuda da zaten insanlar kendilerine uygun bir şekilde duanın ne olduğunu araştırıp bu konularda da bir şekilde iyi olmayı düşünebilmektedirler. Sevgi duası ile ilgili de sorular sorulabilmekte ve bu durum hakkında duanın tam olarak yapılabilmesi için bir şeyin gerekli olup olmadığını da insanlar sorgulayabilmektedir. Herkes tarafından bunun yapılabilmesinin istenmesi de aslında çok farklı durumları sizlere sunabilmekte ve işlerinizi daha rahat bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır.

Sevgi Duası Nasıl Hazırlanır

Tüm bu durumlardan sonra da aslında sevgi duası nasıl hazırlanır ile ilgili insanlar birçok şeyi yapmaya veya bunun tam olarak nasıl hazırlanacağını da algılamaya çalışabilmektedirler. Bunun için duaların tam olarak nasıl hazırlandığını direkt olarak öğrenmek isteyen insanlar da vardır ki bunlar, daha çok uzman kimselerle görüşmeleri halinde direkt olarak durumu anlayabilirler ve işlerini çok daha rahat yapabilirler. Sizler de bu tarz bir yolu deneyebilirsiniz.

Bu Tesirli Aşk Büyüsü yazımıza da göz atmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Sıla dedi ki:

  İyi akşamlar dostlarım benim de eski sevgilimle çok fazla problemim vardı, aslında aramızda bir problem yoktu sadece kendisi bana hiçbirşeyi anlatmıyordu artık ve kendisine hep kötü bir şey yapmışım gibi davranıyordu ama ben kendimi bildiğim için benim yanlış yaptığım bir şey olamazdı, Aramızı düzeltmek istesem de hep beni tersliyordu ve artık sınıra gelmiştik. Amcam tanıştırdı beni hocamla problemimizi gördükten sonra , Hocamıza gittik beraber ve işlemi yaptık Allaha şükür o günden beri ilişkimiz daha da iyiye gitmeye başladı artık eskisi gibiyiz hocama çok teşekkür ediyorum allah uzun ömürler versin hocam.

  1. isminivermekistemeyenkisi dedi ki:

   Ben de seninle aynı şeyleri yaşadım canım seni çok iyi anlıyorum o yüzden, ikimizin de kurtuluş noktası hocamızla tanışmak olmuş . Benim ilişkimi de hocam kurtardı sağolsun hayatım o günden beri çok güzel.

 2. Ayşegül. A dedi ki:

  Merhaba arkadaşlarım ben de eşimin kötü alışkanlıkları yüzünden çok çekmiştim ailecek kötü durumdaydık fakat hocamla tanıştıktan ve işlem yaptıktan sonra allaha şükür problemimizden kurtulduk artık ailemiz daha mutlu.

 3. srcnakllı34 dedi ki:

  Arkadaşlar ben ömrü okumakla ve ders çalışmakla geçmiş bir arkadaşınızım yıllardır işsizim ve bu hem beni hem de yıllardır beni bu ekonomide parayı esirgemeden okutmuş ailemi çok üzüyordu neyseki okuldan tanıştığım bir arkadaşım beni hocamızla tanıştırdı kendisinin de benzer problemleri varmış zaten hocam onun sorunun çözdüğü gibi benim sorunumu da halletti artık sevdiğim işi yapıyorum ve bu işte 1. Yılım sadece hocama tekrar teşekkür etmek ve böyle bir şey yaşayan olursa ona yardımcı olsun diye yazıyorum.

 4. Ebrar_kurt dedi ki:

  ben sevilmeyi seven biriyim ve hayatımdaki kişinin bana soğuk yapması beni cok sinirlendirmeye başlamstı. derdi ne anlamıyodum ki durduk yere ilgisiz bırakmaya baslmastı cokk ağlıyodummm yasin hoca bana cok iyi geldi hocam teşşekkr ediyorum size minnettarım

 5. Canberk dedi ki:

  Benim dükkanımdaki bereket kaçmıştı artık ben hocaya bereket için yazdım konustuk muskamı bir günde kargoladı ve diğer gün teslim aldım sapasağlamdı sonra dualarda vermişti hepsini yaptım şimdi dükkanım çok güzek ,işliyor hocamdan allah razı olsun her sorunda tek danışcağım kişi yasin hoca oldu

 6. esssma dedi ki:

  ben ömrmde böle bişi ne yaşadm ne şaht oldum ilk defa kendmde yasin hoca insan içn mücize snki iki kere işlm yptm nsıl ikide ttu hayrnm size hocam herkse anltrym kac ksi benm veslmle sizi ardı ve hpsi sizden cok memnn kaldı cok iysniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Ara
× Yasin Hocaya Sor