Eşimi Kendime Çekme Duası

Sevgi Duası Nedir Nasıl Yapılır

Sevgi Duası Nedir Nasıl Yapılır

Sevgi Duası Nedir Nasıl Yapılır: İnsanoğlunun yaşayabilmesi için yemek yemek, su içmek gibi temel ihtiyaçlarının karşılanması ne kadar büyük ihtiyaçsa sevgide çok büyük bir ihtiyaçtır. İnsanın kendisini değerli hissetmesi, beğenmesi hatta kendini sevebilmesi kendisine gösterilen sevgiyle doğru orantılıdır. Seni Seviyorum kelimesinin anlamını birçok kişi önemli bulmadığını sansa da gerçek olan seni seviyorum denildiğinde duyan kişinin yaşadığı mutluluktur.

Kadın erkek ilişkilerinde de sevgiyi yaşatmak, sevgi sözcüklerinin duyulması ilişkinim huzuru ve temeli için önemli bir unsurdur. İlişkisinde istediği sevgiyi bulamayan eşler ya da sevgililer ilk başta çözümün kendilerinden geçtiğini düşündükleri için görünüşlerine özen gösterirken eşleriyle de daha fazla ilgilenmeye çalışırlar.

Bazılarında bu durum işe yaradığı gibi bazen de kısa süreli düzelme gözükür ya da hiç gözükmez. Sevdiği için savaşmak isteyen kişilerin çözümü de kocamdan sevgi görme duası, nişanlımın sevmesi için dua gibi farlı yöntemlerde çözümü ararlar. Hayatta her şeyin çözümü olduğu gibi sevgisizliğin de çözümü vardır. Yapılan hata kişinin çözümün ne olduğunu bilmemesidir. Doğru Medyum Yasin Hoca instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Sevgi Duası Nedir Nasıl Yapılır
Sevgi Duası Nedir Nasıl Yapılır

Sevgime Karşılık Bulma Duası

Kadın erkek arasında yaşanan ilişkiler anlamlı olduğu kadar da hassastır. İlişki arasında yaşanan ufak bir sürtüşme, yanlış anlama, yoğunluk gibi birçok sebepten çiftler arasındaki ilişkiler bozulabilir. İki taraftan birisi severken diğer kişinin sevgisini görmezden gelme durumları da olabilmektedir. Hangi durumda olursanız olun sevgime karşılık bulma duası sayesinde istediğiniz ilişkiye kavuşmanız mümkündür. Tüm dualarda olduğu gibi sevgime karşılık bulma duasında da kişi isteklerini Allah’ tan ister.

Dua sadece aracı bir köprü görevi görmektedir. Sevgi duası aracılığıyla sevenler sevdikleriyle olan ilişkilerini istedikleri gibi yaşarken sevgisizlik nedeniyle yaşanabilecek hayal kırıklıkları da son bulur. Sevdiğinize ulaşmada aracı rolü üstlenen sevgime karşılık bulma duası mesajlarınızın iletilmesine yardımcı olur. Tanışmak için de birini sevmek için de hatta ilişkilerin ilerleyerek bir sonraki boyuta ulaşabilmesi içim iletişim olmazsa olmazdır. Dua sayesinde eşinizle iletişimi iyi bir şekilde kuracağınız gibi sevgide sizinle olur.

Nişanlımın Sevmesi için Dua, Sevgi Duası Nedir Nasıl Yapılır

Güzel umutlarla başlanan bazı ilişkilerde istenmeyen bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir. Sıkıntının ortaya çıkmasıyla ise sevgisinin gücü biraz daha az olan tarafta soğuma gözükeceği için ister istemez ilişkiler de soğuyacaktır. Sevgi duasının doğru şekilde uygulanabilmesi için duayı uygulayacak kişinin üç noktaya dikkat etmesi gerekir.

Sevgi duası okumadan önce dua edecek kişinin abdest alması gerekir. İkinci nokta ise miktarı önemli olamamakla birlikte ihtiyacı olan birine temiz duygularla sadaka vermektir. Üçüncü ve son nokta ise dua eden kişinin tüm duaları Allah ile kendisi arasındadır. Bu nedenle de sevgi duası okuduğunu herkese mümkünse kimseye söylememelidir.

Kocamdan Sevgi Görme Duası, Sevgi Duası Nedir Nasıl Yapılır

Her kadın sevdiği adamla evlenerek güzel bir hayat yaşamanın hayalini kurmakta olup; bazen hayatı istediği gibi yaşayamaz. Özellikle sevdiği adamla evlenen kadın bir süre sonra kocasıyla iletişim kuramıyorsa ya da kocasının gözü dışarıdaysa yapabileceği pek fazla bir seçeneği yoktur. Kocasını seven kadın için tek çözüm kocasıyla arasını düzelterek eski mutlu hayatlarına geri dönmektir. Kocamdan sevgi görme duası sayesinde eşler istedikleri hayatı elde edebilirler.

Bunun için yapılması gerekenler ise temiz bir kalple birlikte dua ederek Allah’ tan istekte bulunmasıdır. Sevgi duası her zaman okunabileceği gibi şafak vakti ya da yatsı namazı sonrasında okunması daha etkili olacaktır. Sevgi duası yedi gün süresince her gün en az yedi defa olacak şekilde okunmalıdır. Önemli olan kişinin sindirerek huzurlu bir şekilde dua okuma sürecini tamamlamalıdır.

3 yorum

 1. sezen malkoç dedi ki:

  iyi akşamlar nasıl olacak biri bana yardım eder mi gerçekten yardımcı olacak bir hoca arıyorum yasin hocayı yeni gördüm güvenebilir miyim ??

 2. Didos-li dedi ki:

  Selamlaar, Çok sıkıntılı bir dönemden geçiyorum ben. Uzun araştırmalarım sonucunda Yasin hocaya denk geldim. Gerçekleşmesini umut ettiğim herşey gerçekleşti. Para’yı çok zor kazanabilen bir insandım. hayatım boyunca çok çalıştım. çok yoruldum. Yıllardır ailem için çalıştım. Ama gelir elde edemedim. Yasin hoca rızkımı açtı helal olsun hayata dair umudum yokken işlerimde çok başarılı oldum ve çok kazanmaya başladım.

  1. nene-hatun dedi ki:

   bende yaptırdım şuan hazırlanıyor insalah umidim vaa herkese i günlee

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir