Nişanlıma Aşk Büyüsü

Nişanlıma Aşk Büyüsü

Sözlüme aşk büyüsü, nişanlımın aşık olması için büyü, nişanlıma aşk büyüsü yaptırmak istiyorum, nişanlıya aşk büyüsü, nişanlım bana aşık olsun istiyorum, nasıl nişanlımı kendime aşık edebilirim, nişanlıma bana aşık olması için büyü yaptırmak istiyorum, nişanlımın bana daha da bağlı olmasını istiyorum gibi dertleriniz var ise doğru yerdesiniz.

Eğer sizin de böyle bir isteğiniz var ise yazımızda bu isteğinizi karşılayabilecek cevaplar mevcut. Büyü nedir, nasıl yapılır, neden yapılır, kimler büyü yapabilir, kimler büyü bozabilir, büyü için neler kullanılmalıdır ya da kullanılır gibi soruların yanıtı yazımızın ilerleyen bölümlerinde.

Nişanlıma aşk büyüsünü nasıl yapabilirim? Kimler büyü yapabilir?

Öncelikle büyünün anlamını bilmek sizlere kimlerin büyü yapabileceğini ya da kimlerin büyü yapamayacağını anlamanız için en önemli şeydir. Şöyle açıklayabiliriz ki büyü; insanların istek, arzu ve ihtiyaçlarını karşılamak ya da gerçekleştirmek amacı ile yapılan birtakım ritüellere verilen genel isimdir. Fakat bu ritüelleri daha yakından ele aldığımız zaman doğa üstü bazı güçlerin bu ritüellerde yer aldığını göreceğiz.

Işte bu neden ile büyüyü herkes her istediği zaman ve her istediği yerde yapamaz. Bu hem mümkün değil hem de son derece tehlikelidir. Özellikle aşk büyüsü, nişanlıma aşk büyüsü gibi konularda büyü yapmayı düşünüyorsanız daha da dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü büyü yapıldıktan sonra etkilenecek olan kişi sizin sevdiğiniz kişidir ve başına kötü bir şey gelsin istemezsiniz.

Nişanlıma Aşk Büyüsü

Büyüyü, büyü alanına hakim, ritüellerde kullanılan her bir eşyayı ya da malzemeyi bilen, yapılan büyü alanında bilgiye sahip ve tabi ki sizin sorununuzu iyi anlamış bir medyumun yapması hem daha başarılı sonuçlar verecek hem de istediğiniz daha kısa sürede gerçekleşebilecektir.

Nişanlınıza, sözlünüze, sevgilinize ve belki de eşinize aşk büyüsü yaptırmak istiyor ve onu normalde olduğundan daha fazla kendinize bağlamak istiyor olabilirsiniz. Bu istek medyumlara en çok gelen isteklerden bir tanesidir. Bu neden ile kendinizi bu konuda yalnız hissetmemelisiniz.

Çoğu insan birlikte olduğu kişinin ona her zaman son derece bağlı olmasını ya da sevgi dolu olmasını, yaşadıkları aşkın asla son bulamasını veya zaman içerisinde zayıflamasını istemez. Bu isteği neticesinde de kişi gönül bağı olduğu kişiye büyü yaptırmak ister. Bu büyü sayesinde aralarındaki ilişki ve bağ kuvvetlenecek ve bu sayede de kopması çok zor bir hal alacaktır.

Aşk büyüsü nasıl yapılır?

Aşk büyüsünü yapabilmek için öncelikle bu alanda uzman olan bir medyum bulmalısınız. Bulduğunuz zaman medyum ile anlaşarak bu konu üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle konusunda uzman medyumu bulduktan sonra derdinizi ona açıp bir çözüm yolu düşünmeye başlayabilirsiniz.

Medyumunuz ile anlaştıktan ve isteklerinizi açıkça dile getirdikten sonra çalışmalara başlayabileceksiniz. Nişanlıma aşk büyüsü ya da genel anlamda aşk büyüleri zor yapılan büyülerdir. Bu neden ile yapılan büyüler belirli bir zamanı alacak ve bu zaman dilimi içerisinde yavaş yavaş etkisini gösterecektir. Siz de bu süreç boyunca medyumunuzu dinlemeli ve onun dediklerini yerine getirmelisiniz.

Zaten bir gönül bağı bulunan bir kişiye aşk büyüsü yapıp bağlılığını ya da sevgisini arttırmak ise daha başka bir olaydır. Örneğin birçok insan sevgilime aşk büyüsü, sözlüme aşk büyüsü, nişanlıma aşk büyüsü gibi istekler ile medyumlara başvurmaktadır. Bunun nedeni bazen ilişki ilerledikçe ilk zamanlardaki heyecanları ya da sevgiyi bulamamak olabilir ya da aşktan beklentiniz çok yüksek ise veya sevdiğiniz kişiyi kaybetmekten korkuyor iseniz bu tür bir büyüye başvurma ihtimaliniz çok yüksektir.

Neticede kimse sevdiğini kaybetmek istemez o neden ile dünya üzerinde en çok aranan, araştırılan ve belki de yaptırılan büyüler arasında sevgilime, sözlüme, nişanlıma aşk büyüsü gelmektedir.

Büyüyü yaptırdıktan sonra eğer başarılı bir şekilde ilerliyor ise oluşan farklılıkları en kısa zamanda fark edecek duruma geleceksiniz. Bu farklılıklar partnerinizin size olan bakışlarından tutun tutumlarına kadar gidebilmektedir. Oluşan bu farklı yaklaşımlar sayesinde de ilişkiniz değişecek, yenilenecek ve canlanacaktır. Partnerinizin size karşı tutumu ve bakış açısı dönüşmeye devam ettikçe gözü sizden başka birini görmeyecek ve siz de korkularınızdan kurtulmuş olacaksınız. Eğer siz de bu şekilde bir ilişki istiyor iseniz kendinize uygun olan medyum ‘a danışmayı unutmayın.

4 yorum

 1. derya filiz dedi ki:

  duaların gücü

 2. Taner-07 dedi ki:

  İlk defa böyle bir şey ile karşılaştığımdan şüphelerim vardı açıkcası. Yaptırmadan önce aklımda cidden işe yararmı diye soru yoktu diyemem. Ama şu an diyorum ki iyi ki yaptırmışım nişanlımla aramı düzeltmemde katkı payı çok yüksek, vekfimi yaptırdıktan sonra nişanlımla sorunları atlattık. Hocam siz muhteşem bir hocasınız allah ne muradınız varsa versin.

 3. Uğur dedi ki:

  Merhabalar yasin hocam hakikaten de çok düzgün birisi telefonla konuşanlar bilir öyle güzel örnekler veriyor ki doğruları söylemek adına gerçekten çoğumuzun bile bilmediği konular. Ama tabiki her kişinin bir alanı yeteneği var sanıyorum. Gerçek hocadı vesselam.

 4. Beyza dedi ki:

  Evlilik korkskndan mıdrı nedir blmiyorum düğünümze az bi zmn kala benden uzaklaştıgını farkettm niişamlmnn hiç bana yanaşmıyor evlenicez dimi azcık heycan olur insan da yokk nerdyse evlnmkten vzgctm dicek sekilde adam bende bu duruma hemen el attm dualar okudum bana Yasin hocanın anlattıgını her seyi uyguladktan snra adam kendne glmeye başladı demkki bu seklde bi silkelenmeye ihtiyacı varms

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir