Muhabbet Vefki Duası Nasıl Yapılır?

Muhabbet Vefki Duası Nasıl Yapılır?

Muhabbet Vefki Duası Nasıl Yapılır?

Muhabbet duası her şeyde etkilidir. Muhabbet Vefki Duası Nasıl Yapılır? Örneğin anne ve babalar çocukları ile iletişime geçemiyor olabilirler. En doğru dua Hak Teala’dan isteyerek hayırlı şekilde niyetler gerçekleştirip yapılan vefkler veya dualardır. Bir çok dua ile evlatların kalplerini anne babalarına ısındıracaktır.

Evlatlar uzak diyarlarda olsalar dahi anne babalarıyla olan iletişimlerini kesmeyeceklerdir. Muhabbet duasının etkili olması için öncelikle sorunun ne olduğunu bilmek gerekir. Örneğin eşler arasında sürekli sözlü kavga oluyor ise muhabbet duası etkili olacaktır. Yer gök dualar üzerinedir. Hakkımızda hayırlısı ne ise Rabbim bizlere onları nasip ve müyesser eylesin inşallah.

 

Etkili Muhabbet Vefkleri, Muhabbet Vefki Duası Nasıl Yapılır?

En etkili muhabbet vefkleri tabiki başarılı ve kendini havas ilmi konusunda ispatlamış medyum hocaların işidir. Hızlı bir şekilde sonuca gitmek için doğru ve itinalı çalışmalar gereklidir. Bunun için medyum hoca seçiminizi iyi yapmalısınız.

2 yorum

  1. Meryem Ş. dedi ki:

    Ben abimle 8 yldır küsm. Ne ulaşabiliom ne de nerde olduğunu biliom. Numarsı da yok bende çk özlüyorum ailmden sağ kln tek abm var. Yasin hcaya binbir dualarmı iletiyorum binbir tşkkürlerimi iletiyorum sayesnde abimi geri kazndım ailem oldu aynı derlerden ykınıymoşuz o da beni arıyormuş uzun zamandır yasin hoca saolsundualarını eksik etmedi.

  2. Nida EY Nida dedi ki:

    Selamın aleykum arkadşlar Çok önceden bir sürü medyum ile çalışma imkanım oldu özellikle ysin hocaile birlikte birçok çalışma yaptık, hakikaten iyi kalpli bir insan dilediğiniz gibi çalışabilirsiniz.güveneceginiz insanlardan ilk sırada geliyo benim için,zaten böyle işlerde güven çok önemli olduğunu biliyoresunuz hepiniz sonuçta özel sorunlar bunlar.. allah razı olsun dert tasa bırakmadı hayatımda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir