Körkütük Aşık Etme Duası

Körkütük Aşık Etme Duası

Körkütük Aşık Etme Duası
Körkütük Aşık Etme Duası

Körkütük Aşık Etme Duası geçmiş zamanlardan günümüze kadar süre gelen ve hala etkisini göstermeye devam eden dualar olarak yer almaktadır. Söz konusu olan duanın doğru bir şekilde okunmasından sonra etkilerini en kısa zamanda gösterecektir. Bu durum sonunda da istediğiniz kişiyi kendinize köpekler gibi aşık etmiş olmuyorsunuz. Fakat Körkütük Aşık Etme Duası okunurken gerekli olan koşulları çok iyi öğrenmek gerekiyor.

Bu dualar ile uzakta yaşayan birinin bir kendinize kör kütük aşık edebilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken ilk şey size aşık olmasını istediğiniz kişinin bir resmini almanız gerekiyor. O kişinin resminin üzerine aşık etme duasını okuyup karşı tarafın size bağlanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Sırılsıklam Aşık Etme Duası

Sırılsıklam Aşık Etme Duası  özellikle tek taraflı aşk yaşayanlar kişiler tarafından merak edilen dualardır. Eğer birine aşıksınız ve bu durumdan o kişinin haberi yoksa aynı hisleri onda da görmek için çok fazla çaba harcamanız gerekecektir. Karşı tarafın dikkatini çekmeye çalışmak  ilgi ve alakasını artırmak bunların içinde bulunmaktadır.

Bu durumlarda dua etmek her zaman uygulanan bir yol olarak seçilmektedir. İnsanlar genellikle istediklerini dile getiremedikleri zaman sık sık dua eder. Bu tarz özel duaların yaşamımızda yeri de oldukça farklıdır. Bu duaları okumak manevi olarak bizleri rahatlattığı gibi amacımıza ulaşmak için de uygulamamız gerekiyor. Sırılsıklam Aşık Etme Duası karşınızdaki kişiyi size aşık olması için okunması gereken dualar arasında yer alır ve ilmine uygun yapıldığı zaman da büyük başarılar sağlar.

Körkütük Aşık Etmek İçin Dua

Körkütük Aşık Etmek İçin Dua eden kişiler etkili sonuçlar elde edecektir. Bir kişi platonik olarak aşık olduğu zaman karşı tarafın size karşı aynı hisleri duyması için aşkı dualarının yanında Kuran-ı Kerim’de bulunan sureleri de okumanızda fayda var. Bu tarz dualar sayesinde size aşık olmasını istediğiniz kişinin kısa bir zamanda kendinize bağlayabilirsiniz.

Kuran-ı Kerim’de bulunan sureler okunmasının sonrasında Körkütük Aşık Etmek İçin Dua ve bağlama durumları daha kısa zamanda meydana gelecektir. Bu dualar ile özellikle de 24 saat içinde bile aşık etme olayı yaşayabiliyor. Bundan dolayı da bu tarz duaların düzenli bir şekilde okunmasına özen gösterilmelidir.

Söz konusu olan aşık etme dualarının doğru zamanda ve istenilen şartlar ile beraber okunması halinde etkisi gayet güçlü olacaktır. Körkütük aşık etme duasının okunmasının ardından 24 saat içinde bile duanın etkisi kendini karşı taraf üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu duanın sonucunda ise platonik aşklar daima iki taraflı bir duruma gelecektir.

Bu tarz duaları yalnızca platonik aşk yaşayanlar değil evli çiftler ve sevgililer arasında da okunuyor. Özellikle de ilişkisinde sorun yaşayan kişiler evliliklerini ya da ilişkilerini kurtarmak ve eşinin ya da sevgilisinin kendisine daha fazla bağlanmasını sağlamak için de içten bir şekilde bu tür duaları okuyabilirler.

Sırılsıklam Aşık Etmek İçin Yapılan Dua

Körkütük Aşık Etme Duası
Körkütük Aşık Etme Duası

Sırılsıklam Aşık Etmek İçin Yapılan Dua genellikle tek taraflı aşklarda olunmaktadır. Aşk gayet kuvvetli ve mutluluktan ayaklarımızı yerden kesen bir duygu olarak dünyada yer almaktadır. Bir kişiye körkütük aşık olduğunuz zaman gözünüz ondan başkasını görmez ve kendinizi görüp sevmesi için bütün yolları dönersiniz. Bazı durumlarda o kişi ile konuşmak ya da güzel gözükmek karşımızdaki kişiyi etkilememiz için işe yaramaz ve başka yöntemlere başvurmamız gerekebilir. Bu yöntemlerin başında da Sırılsıklam Aşık Etmek İçin Yapılan Dua yer almaktadır.

Sizlerde büyü yaptırmanın çok hassas olduğunu düşünüyorsanız bunun yerine dua etme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Karşınızda bulunan kişinin size deli gibi aşık olmasını ve bağlanması için duaların sayısı çok fazla olduğu ve hangisinin etkili olduğu bilinmediği için dikkatli olmanızda fayda vardır. Bu konular hakkında araştırma yaparken daha önce aşık etme dualarını denemiş ve olumlu sonuç almış insanların görüşlerine dikkat etmeniz çok önemlidir.

Körkütük Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır

Körkütük Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır denildiği zaman sevdiği kişiyi kendine aşık etmek için dua yapılışı en merak edilen konular arasında yer almaktadır. Gerek bayanların gerekse erkeklerin ihtiyaç duydukları bu dualar etkili olduğu sürece insanların yüzlerini güldürmeye devam edecektir. Sevdiğiniz insandan yeterli olan ilgiyi görmüyorsunuz veya o kişinin size olan aşkını yeterli bulmuyorsanız bu tür duaları ihtiyaç duymanız kaçınılmaz olacaktır.

Körkütük Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır ile yüz yüze kalan kişiler bu konu hakkında oldukça fazla araştırma yapmaktadır. Bu durumda da akla gelen ilk kişiler işinin ehli olan medyum hocalardır. Gerçekten işini iyi yapan bir medyum hocadan yardım alarak duaların nasıl yapıldığı hakkında bilgi edilirseniz daha etkili sonuçlar elde edersiniz.

Aşk insanları derinden etkileyen en gerçekçi duygular arasındadır. İnsanları mutlu eden, keyiflendiren ve tadına doyulmayan bu duygu nadiren de olsa bizim acı yaşamına neden olur. Sevdiğiniz kişiden yeterli sevgiyi ve aşkı görmediğimizde veya terk edilme hissiyle dolduğumuz zaman acıya boğulmamız kaçınılmaz bir gerçek olarak karşımıza çıkacaktır. Platonik durumlar da hayat üzerinde etkisini zaman içinde ortaya koyacaktır. Acı çekmekte tamda bu noktada kişinin kaçınılmaz gerçeği olacaktır.

İnsanlar bazı durumlarda öyle tutkunca aşıktırlar ki karşı tarafında aynı bağlılıkla yanıt vermesi için başka yöntemlere başvurmaya başlarlar. Tamda bu noktada devreye aşık etme duaları  devreye girecektir. Bayan ya da erkek olmanızın önemi olmadan bu tarz dualara başvurma tercihi ile aşık olduğunuz kişiyi kendinize yöneltmeniz mümkün bir hale gelecektir. Aşık etme duaları kurallarına uyularak uygulandığı zaman karşılık göremediğiniz ayaklarınızın karşılık alacaksınız ve mutlu olacaksınız.

Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

4 yorum

 1. Suza dedi ki:

  Arkadaşlar siteye yazmazsam rahat edemezdim. Hocayım medyumum diye geçinen tüm şarlatanlara inat yazıyorum. Lütfen her söylenen inanmayın Yasin hocaya güvenin Sonra banada dua edin. Hangi niyet için danışırsanız danışın net sonuçlar alırsınız o kadar emin konusuyorum. Daha önce kendimde yasin hoca ile çalışmıştım.

 2. Açelya gundl dedi ki:

  Bir çocukla beraberdim sonra birlikteliğimiz sarsıldı uzun zaman ayrı kaldık beni sevdiğini biliyorum hissediyorum arada bi çok kısa bi görüşümüz oldu tekrar deneyelim die ben biraz tereddüt ettim okulum var di sonra okul bitince yasin hocayla görüştüm beni zaten sevdiğini biliyorum emin olamadığım iç sesimin benibsurekli farklı yönlendirdiği bi durum vardı hocayla bu durumu yendik şuan hem sevgiliyiz hemde en kısa zamanda düğün telasimiz olucak teşekkür ederim hocam

 3. Seymanur yasar dedi ki:

  20 gün olmadan etkisini gostermesi beni aşırı derecede etkiledi böyle bisey nasil oldu diye arkadaşlarimla konuşup duruyoruz . Benim gün tamamlanınca onlarda iletişime gececekler hocam . Bu kadar ve bu denli etkisi bizi hayrete düşürdü çünkü imkansız gibi durumdu . Benimle aynı mahlleyi bırakın aynı şehirde bile durmadi gitti öylece. Beni mahveden ne varsa herseyi yaptı önce hocam iyiki var , iyiki tanidim kendisini

 4. öznur yavuz dedi ki:

  eşimle aşırı derecede kavgalarımız artmaya başladı çocuklar hergün neredeyse buna şahit oluyorlar . içlerine kapanmaya başladılar bizimlede konuşmaktan kaçınıyorlar eşimin çoçuklara karşı tavrı sertleşmeye başladı şüphe duymaya başlıyosunuz .başka kadın felan mı var diye öyle bi durumla da karşılaşmadım. iş saatini akmaz sabah kendi saatinde gidip gelir . böyle 2 ay sürdü komşumun tavsiyesi ile yasin hocamla konustum şuanki durumumuz çok çok iyi allah nazarlardan saklasın evliliğime göz degmiş hocamdan allah razı olsun eskisinden bile mükemmeliz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir