Kısmet Açma Vefki Nasıl Yapılır?

Kısmet Açma Vefki Nasıl Yapılır?

Kısmet Açma Vefki Nasıl Yapılır?

Kısmet açılması için yapılan kısmet vefkleri ortalama 2 hafta içinde ilk sonuçlarını vermeye başlar. Kısmet vefki yaptıran kişilerin hayatlarında inanılmaz değişiklikler oluşmaya başlar. Bütün işlerinde olumlu sonuçlar almaya başlarlar. Daha önce kapalı olan kısmetleri açıldığı için artık kötü güçlerin etkisinden tamamen kurtulmuş olurlar.

Vefk yapan hocalar bu tılsımları hazırlarken pek çok doğa bilimlerini ve evrensel güçleri kullanırlar. Bu yüzden vefk yapan hocalar çok bilgili kişilerdir. Normal insanların sahip olamadıkları güçlere sahiptirler. Bu gizemli güçleri Aşkı Muhabbet vefkleri hazırlarken mutlaka kullanırlar. Bir insanın kötü enerjiden ve sihirden korunması için vefk taşıması gerekir.

Kısmet Vefkleri, Kısmet Açma Vefki Nasıl Yapılır?

Gerçekten de vefk taşıyan kişiler kendi ruhsal enerji alanlarını tamamen kötü enerjilerden koruyarak adeta kendilerine çok güçlü bir savunma kalkanı oluşturabilir. Kendilerine başkaları tarafından daha önce yapılan yada ileride yapılacak olan büyülere karşı sonsuz koruma sağlamış olurlar. Özellikle kısmet vefkleri bir kişinin hayatını tamamen olumlu yönde değiştirebilir.

Daha önce kendi özel yaşamında sürekli sorunlarla karşı karşıya kalan kişilerin kısmet evlenme vefki yaptırarak bu durumdan kurtulmaları mümkündür. Dolayısı ile kısmetinin kapalı olduğuna inanan her insanın kısmet vefki yaptırmasını kesinlikle öneriyorum.

 

3 yorum

  1. Burcu KATİ dedi ki:

    Ah yasin hocam ah benim değerli eli öpülesi hocam sayende o kadar kalbin huzur dolu içim rahatki çok şükür. Kısmet vefkimle sen vesilenle artık herşey yolunda verdiğin dualar kıymetli ellerinle yazdığın o yazılar çok tesirini gösterdi. Allah senden razı olsun hep yardımcı oldun elinden geleni yaptın ve oldu 🙂

  2. ahmet dedi ki:

    korona sürecinden sonra işlerim kötüye gitmeye başladı. Birçok kişi gibi ben de Borç batağına battım.yaşamıma son vermek istedim ama 2 tane evladım vardı.Yasin hoca rızık bereket kısmet işlemleri yaptı bana size yemin olsun 10 gün sonra mekan müşteri kaynıyordu. Birkaç haftadır yer kalmıyor gelen müşterileri geri çevirmek zorunda kalıyoruz böyle giderse 2-3 haftaya hiç borcum kalmaz. Sen ne mübarek adamsın yasn hoca

  3. HİLMİYE dedi ki:

    HOCAMDAN KIZIM İÇİN YARDIM İSTEDİM . ÇOK GÜZEL BİR KIZ TALİPLERİ OLUYOR KİMSEYLE KONUŞMASI FELAN İLERLEMİYOR . GÖRÜŞMELERİ HEMEN BİTİYOR . SONUÇ ALAMIYODUK . YENİDEN TALPLERİ GELEMEYE BAŞLADI HOCAMA WATSAPTAN ULAŞTIM KISMET AÇMA İŞLEMİ YAPILDI ÇOK ŞÜKÜR Kİ KIZIM ARTIK BİRİLERİYLE KONUŞMA OLSUN İLİŞKİ İLERLETME DAHA İYİ HALE GELDİ. HOCAMA 5 VAKİT NAMAZDA DUA EDİYORUM ALLAH NE MURADINIZ VARSA VERSİN .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir