Karıma Aşk Büyüsü

Karıma Aşk Büyüsü

Büyülerden günümüzde de en çok tercih edilmekte olanı aşk büyüleridir. Karıma Aşk Büyüsü ile istenilen, sevilen kişi büyüyü yapan kişiye aşık edilmektedir. İnsanlar aşk konusunda çaresiz kaldıkları zaman, özellikle de platonik bir durumda iseler son çare olarak büyülere başvururlar. Büyüler sayesinde istediklerinin kısa bir süre içerisinde gerçek hale gelmesini sağlamayı amaçlarlar.

Bu yazıda ele alacak olduğumuz karıma aşk büyüsü de bu tür büyülerden bir tanesidir. Yazı içerisinde ilk olarak eşime aşk büyüsü nedir sorusunun yanıtını göreceksiniz. Sonrasında karıma aşk büyüsünün nasıl yapılıyor olduğunu, bu büyüyü kimlerin yapabileceğini, büyünün etkilerinin kuvvetli olup olmadığını ve benzeri konuları göreceksiniz. İyi okumalar dileriz.

Karıma Aşk Büyüsü Nedir, Ne Anlama Gelir?

Sizlere ilk olarak karıma aşk büyüsünün ne olduğunu anlatalım, yani bir diğer adı ile karımı aşık etme büyüsü hakkındaki bilmeniz gereken öncelikli bilgileri size verelim. Bu büyü türü tıpkı diğer büyüler gibi çok ama çok kuvvetli etkilere, belirtilere sahip haldedir. Büyü yapılır iken doğaüstü varlıklardan, güçlerden, yani cinlerden yardım alınır. Cinler kullanılarak aşk büyüsü uygulanır.

Karıma aşk büyüsü yapılır iken tek amaç kişinin eşinin kendisine aşık olmasını sağlamaktır. Özellikle de bitmek üzere olan ilişkilerde, evliliklerde kişiler karılarına bu büyüyü yaparlar. Eşe yapılan bu aşk büyüsü kısacası bu anlama gelmektedir. Peki, karımın aşık olması için büyü nasıl yapılmaktadır? Yapımı, yöntemi nasıldır? Bunları öğrenmek için bir sonraki konu başlığını okumaya geçebilirsiniz.

Karıma Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karıma aşk büyüsünün yapılışını merak ediyor iseniz size şu bilgileri verebiliriz: Bilmeniz gereken ilk şey bu büyüde asla tek bir yapım yönteminin olmadığı durumudur. Büyüler yapılır iken belli başlı yöntemler izlenir fakat bu yöntemler kişiden kişiye değişim göstermektedir. Her bir hocanın bu büyüyü yapış şekli farklıdır. Bu yüzden size tek bir yöntem, tek bir tarif vermemiz olanaksız haldedir. Bu büyü yapılır iken bazı hocalar büyü yapılacak olan eşin fotoğraflarını ya da kendisine ait olan özel eşyalarını isterler.

Karıma Aşk Büyüsü

Böylece bu eşyalar ya da fotoğraflar üzerine çeşitli işlemler uygulanır ve büyü uygulamasına geçilir. Ya da hoca bunların hiçbirine ihtiyaç duymaz ve sadece belli ritüeller ile, dualar ile, yazılar ile büyüyü gerçekleştirir. Tüm bunları yapar iken de psişik yeteneklerini kullanır ve cinler ile iletişim haline geçer. Cinler aracılığı ile aşk büyüsü yapılır. Büyünün yapılışı konusunda sizlere sadece bu bilgileri verebiliriz. Ayrıca internette görmüş olduğunuz büyü tariflerini, yöntemlerini alsa tek başınıza uygulamamalı, bunlara güvenmemelisiniz. Eğer uygulamaya çalışır iseniz ya büyü asla tutmaz ya da başınıza kötü güçleri musallat edersiniz. Lütfen bu konularda oldukça dikkatli olun.

Bu konuyu da anlatmış olduğumuza göre şimdi merak edilen bir başka konuya geçiş yapalım. Bir sonraki başlık altında sizlere karıma aşk büyüsünü kimlerin yapabileceğini gösterdik.

Karıma Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

Karıma aşk büyüsünü yapan kişiler kesinlikle sıradan insanlar değillerdir. Yani eğer psişik yetenekleriniz ve ilmi bilgileriniz yok ise asla bu büyüyü yapamazsınız. Eğer sıradan birisi seniz asla büyüleri kendi başınıza yapmaya çalışmayın. Yukarıda bunun çok tehlikeli bir işlem olacağından söz ettik. Eğer karım benden başkasına bakmasın diyor iseniz, karımı kendime aşık etmek istiyorum diyor iseniz yapmanız gereken tek şey iyi bir hoca ile görüşmektir.

Ya da bu büyüleri yapmakta olan bir medyum ile de görüşebilirsiniz. Büyüleri ancak bu özel insanlar yapabilir. Onların doğuştan gelen psişik yetenekleri vardır ve bunlar sayesinde büyü işlemlerini yaparlar. Aynı zamanda ufak yaşlarından itibaren kadim ilimlerin bilgilerini edinmeye, eğitim almaya başlamışlardır. Bir büyünü nasıl yapılabileceğini bilen tek kişi bir hoca ya da medyumdur. Onlardan başkasına asla güvenmeyin.

Karıma Aşk Büyüsünün Etkileri Kuvvetli Mi?

Son olarak bu konuyu ele alalım. Kısaca anlatmak gerekir ise bu büyünün etkileri gerçekten kuvvetli haldedir. Etkiler çok uzun yıllar boyu sürer ve hiçbir fani güç etkileri ortadan kaldıramaz. Karıma aşk büyüsü eğer gerçek ve güvenilir bir hoca tarafından yapılır ise en kısa zaman içinde büyünün etkileri görülmeye başlanır. Büyü amacına en kısa sürede ulaşacaktır.

2 yorum

  1. Nisanur Y. dedi ki:

    Nişanlımla uzun zamandır aramız açık. Düzelmesini çok istedim ama elimden hiçbirşey gelmiyordu istemekle kaldım ne yaptıysam beceremedim. Birlikteliğimiz yıkılmasın istiyordum. Konuyu uzun çaplı internette araştırdıktan sonra ne iyilik yaptıysam Allah karşıma yasin hocamızı çıkardı. İnternette gezinip bilgi aldıktan sonra hocaya yazdım. Vekf yaptırmak istediğimi söyledim ve durumu anlattım vekfimi bana 2 gün içinde yaptı. Çok işe yaradı sıkıntıları atlattık allah sizden razı olsun hocam hakkınızı ödeyemem. Nişanlımla ilişkimin sallanmasını engellediğiniz için ne kadar teşekkür etsem az.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir