İsme Yapılan Bağlama Duası

İsme Yapılan Bağlama Duası

İsme Yapılan Bağlama Duası insan hayatında çok önemli bir yer tuttuklarını daha önce birden fazla internet sitesinde okumuş olmalısınız. Bağlama Büyüleri herkes tarafından oldukça merak edilir. Eğer yaparsam ve tutarsa ya mutlu olursam düşünceleri insanların zihninden geçmeden durduramadıkları cümlelerdir. Bunlar sayesinde insanlar ulaşamadıkları kişilere kolaylık ile ulaşabilir hale gelirler. Bunlar sayesinde hep hayallerini kurdukları kişileri elde ederler.

Bu yazıda da birkaç soru etrafında isme yapılan bağlama duası nedir, isimle bağlama duası nasıl yapılır, sonuçları neler olur, erkeğin ismiyle bağlama duası ve kadının ismiyle bağlama duası yapmanın bir farkı var mıdır gibi sorulardan yola çıkacağız.

İlk olarak isimle bağlama duası nedir buna bakalım

İsme Yapılan Bağlama Duaları

Bağlama Duaları kendi içerisinde birkaç farklı kategoriye ayrılmaktadır. Bunlardan biri isimle yapılan Bağlama Duası olurken bir diğeri de saç teli ile yapılan ve son olarak uzaktan yapılan bağlama duaları olarak ayrılırlar. Özlerinde tüm bağlama duaları aynı işe yararken isimlerinden de anlaşıldığı gibi uygulama noktasında birkaç farklılıkları vardır. Uygulamaları ve içerikleri internet üzerinden açıklanması uygun bilgiler olmayacaktır. Çünkü bu bilgiler kötü kişilerin ellerine geçer ise bunlar büyü niyetiyle de kullanılabilirler.

İsme yapılan bağlama duası diğer dualardan farklı değildir. İsim aracılığı ile direkt kişi odaklı çalışmaktadır. Bu nedenle bazı kişiler tarafından daha kullanışlı olduğu düşünülür.

Kadının İsmi Ve Erkeğin İsmi

Kadının ismine bağlama duası ve erkeğin ismine yapılan bağlama duaları biraz farklılık göstermektedir. Bu farklılığın temel sebebi kadın erkek arasında bulunan farklılıktan kaynaklanır. Kadınlar dişil enerjiyi temsil ederlerken erkekler eril enerjiyi temsil eder. Farklı enerjileri temsil etmelerinden kaynaklı olarak da yapılan duada hangi enerjinin çalışmasını istiyorsanız ona uygun dualar etmeniz gerekir. Eğer bu farklılığı göz ardı ederek dua edecek olursanız duanızın tutma ihtimali biraz düşebilir.

İsme Yapılan Bağlama Duası
İsme Yapılan Bağlama Duası

Dua etmenin en temel olayı inanç sahibi olmaktan geçer. Size dileğinizi neyin getireceğini düşünüyorsanız ona karşı inançlı olmanız gerekmektedir. Aksi durumda yani inancınızın şüpheye düşmesi ya da dileklerinizi sorgulamak bu inancı köreltir ve dileklerinizin geç gerçekleşmesine ya da hiç gerçekleşmemesine neden olur. Unutmamalısınız ki inanç her şeydir. İnanç sizi ayakta tutar ve bir adım sonrası için umut etmenizi sağlar.

Bağlama Duasının Sonuçları

Evet, duamızı yaptık. Peki, ya sonuçları neler olacak? Bunu dua eden herkes için bir merak konusudur. Duayı ettikten sonra hemen gerçekleşsin diye bir köşeye oturur bekleriz. Ancak dileklerimiz biz onları öylece oturup beklerken ne yaparsak yapalım bize gelmezler. Eskiler hareket edin ki hareket gelsin derken boşuna bu sözü söylememişlerdir.

Yukarıda bahsetmiş olduğum sözün söylenmesinde olan amaç hareketin hareket getireceğini düşünülmesindendir. Örneğin bir işletme sahibi o gün iş yerinin çok boş geçtiğini düşünüyorsa orda bir temizlik yapmaya başladığında hemen hareketin arttığını söyler. Çünkü burada işyeri sahibi işyerine emek vererek oraya enerji yollamış olur ve oranın çalışmaya başlamasını sağlar. Aynı durum dilekleriniz içinde geçerlidir. Siz dileğinizin gerçekleşmesi için durup beklerseniz – dua etmek de durup beklemek sayılır- dileğinizin size gelmesi gecikecektir.

Bunun İçin Ne Yapmalı

Ne yapmalı da dileği hızlandırmalı? Evet, hareket etmelisiniz dedik ama bu nasıl bir hareket? İlk olarak dileğinizin ne olduğu burada çok önemlidir. Eğer aşk temalı bir konuda dilek diliyorsanız ilk yapmanız gereken şey kendinize enerji harcamak olmalıdır. Örneğin kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeli, sevmeli ama burada öylesine bir sevgiden söz etmiyoruz. Kendinizi bir bütün olarak en ince ayrıntınıza kadar sevmelisiniz. Siz kendinizi severseniz herkes de sizi sevmiş olacaktır.

-Diyelim ki dileğiniz bir iş yeri açmak. O zaman sanki o işyerini açmışsınız gibi hayaller kurmalı ve araştırmalar yapmalısınız.

-Dileklerinize ulaşmak için yollar aramalısınız.

-Bu yolları ararken tabi ki dua da etmelisiniz.

-Özellikle isme yapılan bağlama duaları için bu hareket oldukça önemlidir. Çünkü zaten elinizde ulaşacağınız hedef bellidir. Hedefinize ulaşmak için adımlar atmalı kendinize özen göstermeli ve aynı zamanda da bu durumu dualar ile destekleyerek kendinize ulaşabilir kılabilirsiniz. İsme yapılan bağlama büyülerinden en etkili sonuçları böyle alabilirsiniz.

Pinterest üzerinden Yasin Hoca ‘yı takip etmek için tıklayınız.

3 yorum

  1. Bolulu34 dedi ki:

    Anlamsızca birden benden uzaklaşan sevgilimi kaybetmek istemiyordum ama gittikçe benden uzaklaşıyordu bu durum iyice beni üzmeye başladı. Eski halimize dönmemizi çok istiyordum. Bağlama vekfini gördükten sonra ve yorumlardaki olumlu yanıtları görünce anında yaptırmak istedim. Ve vekfimi kısa sürede hazırladı hocamız çok ilgiliydi allah ondan razı olsun 24. Günde etkisini gösterdi çok şükür eskiye döndük çok samimi davranmaya başladı size minettarım.

  2. Hakkaniyet dedi ki:

    bende çalıştım evet doru dürüst birisi olduğunu çalışmaya başlayınca anladım

  3. […] olarak bilinen, kanıtlanmış dua türlerinden biri olan bağlama duasını size anlatacağız. Tutan bağlama duası ile ilgili tüm önemli ve net bilgileri yazıda göreceksiniz. Bu dua türünün ne olduğunu, […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir