Aşk Duası

Hızlı Tutan Aşk Duası

Hızlı Tutan Aşk Duası

Anında Hızlı Tutan Aşk Duası, Anında tesir ve aşık eden dua nasıl okunur? Bu duayı okuyarak bizi terk eden eski sevgiliyi geri getirmek, onu geri kazanmak acaba gerçekten de mümkün müdür? İster kendi yakın çevrenizde hoşlandığınız bir insana, ister uzaktan gördüğünüz ve beğendiğiniz bir kişiye aşk duası yaptırarak onun sizi aşk olmasını sağlayabilirsiniz. Anında aşık eden dua eğer yapıldığı zaman tutarsa ilk 24 saat içinde sevdiğinizin size deli gibi aşık olmasını sağlar.

Yapıldığı anda tesir eden aşk duası nasıl yapılır bunu okuyucularım için açıklıyorum. Gerek erkekler gerekse kadınlar anında aşık eden dua sayesinde canından çok sevdikleri insana 24 saat içinde kavuşabilirler. Bazen sevdiğimiz insanlardan karşılık göremediğimiz zamanlar olur. Ne yaparsak yapalım onların kalbini kazanamayız. Sevdiğimiz insan kendimizi beğendirmek için elimizden geleni yaparız ama her seferinde hüsrana uğrarız. Böyle durumlarda en son çare anında aşık eden dua yaptırmaktır.

Bu duaya sahip olan her insan aynı zamanda sevdiği kişiye de sahip olur. Sonsuza kadar sevdiği insanın yüreğinde taht kurar. Bir de giden sevgiliyi geri getirme duası okumak istiyorsanız buyrun inceleyiniz.

Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Hızlı Tutan Aşk Duası

Şöyle bir hikaye düşünün. Birine yıllarca emek verdiğinizi ve o insanın sizi bir anda hiç bir açıklama yapmadan ortada bırakıp sizden uzaklaştığını varsayalım. Oysa siz onu çok sevmiştiniz, onun için her şeyi göze almıştınız. Şimdi ne oldu? Değer verdiğiniz insan bir anda ortadan kayboldu. Bu durumdan nasıl kurtulacaksınız? İşte tam bu noktada sevgiliyi geri getirme duası sizin sorununuza cevap olacaktır. Mutlu bir yaşama sahip olmak için sevdiklerimizin bize yakın olması gerekir.

Eğer bir insanın çevresinde onu seven, ona değer veren insanlar yoksa o zaman hayatın anlamı da olmayacaktır. Bu nedenle değer verdiğimiz insanlara ihtiyaç duyarız. Yalnızlık çok zor bir durum. Sevdiğine sahip olamayan kişiler normal olarak çok büyük acı ve yalnızlık duygusu içinde kalırlar. Bu negatif durumdan kurtulmak sevgiliyi geri getirme duası yaptırmak mutlaka fayda sağlar.

 

Seven kişinin,Sevilen kişiyi imaje ederek,niyet ve arzusunda onun sevgisi kazanmak adına yapacağı dualar sonunda okunduğu takdirde büyük bir sevgi enerjisi veren bir ayettir.. Bu enerjiyi yeteri miktarda kullanabilir ve yönlendirebilirsiniz,Kişiyi tesir altına alabilirsiniz. Rum Suresi 21.Ayet: Vemin âyâtihî en halaka lekum min enfusikum azvâcen li teskunû ileyhâ ve ceale beynekum meveddeten ve rahmeh (Rahmeten),İnne Fî zâlike le âyâtin li kavmin yetefekkerûn ( Yetefekkerûne).

Anlamı: Kendileri huzur bulasınız diye sizin için türünüzden eşler yaratması ve aranızda bir sevgi ve merhamet var etmesi de o’nun (varlığının ve kudretinin) Delillerindendir. Şüphesiz bunda düşünen bir toplum için elbete ibretler vardır. Bu Okumaya Vedud esması dahil edildiğinde sonuca daha süratli ulaşabilirsiniz. Okuma sırasında olumlu Olun,İmajinasyonunuzu tam yapın,Yada fotoğraf kullanın.. Güzel bir buhur ile odayı donatırsanız daha verimli olacaktır. Sayısal Değeri: 818 ancak dilediğiniz Miktardada okuyabilirsiniz.

Aşık etme duası kaç gün okunur isimli YouTube videomuzu izlemeyi unutmayın.

2 Yorum

  1. dilara dedi ki:

    gunde kac kez okumaliyiz

    1. Aymelek PINar dedi ki:

      Ben bir sene önce başvurdum Bn ysin hocayu övmeden duramadım ve size sonuçlarını size aktarıcağımı sölyledim.aşk duas işlemi ile ilgi çalışma yaptık yağtığmız hafta sonuçlandı şuanda da gayet mutlu bir ilşkim var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara
× Yasin Hocaya Sor