Hızlı Tutan Aşk Duası

Hızlı Tutan Aşk Duası

Hızlı Tutan Aşk Duası

Anında Hızlı Tutan Aşk Duası, Anında tesir ve aşık eden dua nasıl okunur? Bu duayı okuyarak bizi terk eden eski sevgiliyi geri getirmek, onu geri kazanmak acaba gerçekten de mümkün müdür? İster kendi yakın çevrenizde hoşlandığınız bir insana, ister uzaktan gördüğünüz ve beğendiğiniz bir kişiye aşk duası yaptırarak onun sizi aşk olmasını sağlayabilirsiniz. Anında aşık eden dua eğer yapıldığı zaman tutarsa ilk 24 saat içinde sevdiğinizin size deli gibi aşık olmasını sağlar.

Yapıldığı anda tesir eden aşk duası nasıl yapılır bunu okuyucularım için açıklıyorum. Gerek erkekler gerekse kadınlar anında aşık eden dua sayesinde canından çok sevdikleri insana 24 saat içinde kavuşabilirler. Bazen sevdiğimiz insanlardan karşılık göremediğimiz zamanlar olur. Ne yaparsak yapalım onların kalbini kazanamayız. Sevdiğimiz insan kendimizi beğendirmek için elimizden geleni yaparız ama her seferinde hüsrana uğrarız. Böyle durumlarda en son çare anında aşık eden dua yaptırmaktır.

Bu duaya sahip olan her insan aynı zamanda sevdiği kişiye de sahip olur. Sonsuza kadar sevdiği insanın yüreğinde taht kurar. Bir de giden sevgiliyi geri getirme duası okumak istiyorsanız buyrun inceleyiniz.

Sevgiliyi Geri Getirme Duası, Hızlı Tutan Aşk Duası

Şöyle bir hikaye düşünün. Birine yıllarca emek verdiğinizi ve o insanın sizi bir anda hiç bir açıklama yapmadan ortada bırakıp sizden uzaklaştığını varsayalım. Oysa siz onu çok sevmiştiniz, onun için her şeyi göze almıştınız. Şimdi ne oldu? Değer verdiğiniz insan bir anda ortadan kayboldu. Bu durumdan nasıl kurtulacaksınız? İşte tam bu noktada sevgiliyi geri getirme duası sizin sorununuza cevap olacaktır. Mutlu bir yaşama sahip olmak için sevdiklerimizin bize yakın olması gerekir.

Eğer bir insanın çevresinde onu seven, ona değer veren insanlar yoksa o zaman hayatın anlamı da olmayacaktır. Bu nedenle değer verdiğimiz insanlara ihtiyaç duyarız. Yalnızlık çok zor bir durum. Sevdiğine sahip olamayan kişiler normal olarak çok büyük acı ve yalnızlık duygusu içinde kalırlar. Bu negatif durumdan kurtulmak sevgiliyi geri getirme duası yaptırmak mutlaka fayda sağlar.

 

Seven kişinin,Sevilen kişiyi imaje ederek,niyet ve arzusunda onun sevgisi kazanmak adına yapacağı dualar sonunda okunduğu takdirde büyük bir sevgi enerjisi veren bir ayettir.. Bu enerjiyi yeteri miktarda kullanabilir ve yönlendirebilirsiniz,Kişiyi tesir altına alabilirsiniz. Rum Suresi 21.Ayet: Vemin âyâtihî en halaka lekum min enfusikum azvâcen li teskunû ileyhâ ve ceale beynekum meveddeten ve rahmeh (Rahmeten),İnne Fî zâlike le âyâtin li kavmin yetefekkerûn ( Yetefekkerûne).

Anlamı: Kendileri huzur bulasınız diye sizin için türünüzden eşler yaratması ve aranızda bir sevgi ve merhamet var etmesi de o’nun (varlığının ve kudretinin) Delillerindendir. Şüphesiz bunda düşünen bir toplum için elbete ibretler vardır. Bu Okumaya Vedud esması dahil edildiğinde sonuca daha süratli ulaşabilirsiniz. Okuma sırasında olumlu Olun,İmajinasyonunuzu tam yapın,Yada fotoğraf kullanın.. Güzel bir buhur ile odayı donatırsanız daha verimli olacaktır. Sayısal Değeri: 818 ancak dilediğiniz Miktardada okuyabilirsiniz.

Aşık etme duası kaç gün okunur isimli YouTube videomuzu izlemeyi unutmayın.

8 yorum

 1. dilara dedi ki:

  gunde kac kez okumaliyiz

  1. Aymelek PINar dedi ki:

   Ben bir sene önce başvurdum Bn ysin hocayu övmeden duramadım ve size sonuçlarını size aktarıcağımı sölyledim.aşk duas işlemi ile ilgi çalışma yaptık yağtığmız hafta sonuçlandı şuanda da gayet mutlu bir ilşkim var.

 2. Semra..durmaz dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben yasin hocayla bir çok kez bazı farklı sebepler için görüştüm gerçkten cok başaralı biri her basvurduuğmda güzel sonuclar elde ettiğim için burada da paylaşmak istedim belki gören arkadaşalra faydam dokunur. Tereddüt etmeden yasin hocayı arayabilirsiniz.

 3. Görmezberfin dedi ki:

  MERHABA HOCAM BENİM TEMİZLİK TAKINTIM VAR HASTALIK GİBİ BİŞEY ARTIK BENİ DELİRTCEK HAL ALDI İYİ DEĞİLİM BUNUN İÇİMNDE OKUMA YAPIYOMUSUNUZ CEVAP VERİN LÜTFEN

 4. demet dedi ki:

  bna sevgsi btmis aşkıbtmiş kocamın bana saygı sevgi dlu bakmsını iyi davrnmasını sağladnız için ne kadr teşekkr etsm az kalr hocam bunun mükafatbnı kat kat alın inşş

 5. Yeliz dedi ki:

  Eşimden boşandım. Birine aşık olmuştum fakat oda evliydi. ilişki yaşamadık. Onunda bana karşı hisleri vardı belli. Bi gün mesaj attı eşinden boşancağını ve artık özgür olcağını söyledi. Ben ona abayı zaten çoktan yakmıştım ondan başkasını istediğim düşündüğüm yoktu. Ama adam hakkında öyle şeyler öğrendim ki kahroldum. Bu adamın doğru düzgün bir insana dönüşüp bana gelmesi için Yasin beyle konuştum. Başka kadınlarla da ilişkisi varmış. Dualar ile önce onu başka kadınlardan soğutuğ bağlama duası artı geri getirme duası ile düzelip gelmesini sağladım bunların hiçbirinden haberi yok. Şuan Çok mutluyuz. Yasin bey teşekkürler ..

 6. Sultan dedi ki:

  Hocam Allah sizden razı olsun bu kadar ilgilenmenizi beklemiyordum çok teşekkür ederim

 7. Madam dedi ki:

  Hiç zaman kaybetmeden hocamla iletisime geçin. Böyle birisine yaptırdım ben başka bi hoca olarak
  Adam bana 5 ay süre verdi . Ozman zarfinda sürekli büyük sıkıntılar yaşadım rüyamda korkunc seyler goruyordum ne zaman ki biraktim o hoca denecek hocayi . Yasin hocayi arkadasim önerdi onun tavsiye üzerine iletişim kurdum . 5 ay ne ki yok zamanimi çalmış hırsız yasin bey en fazla 2 ay sürer bile demedi gerek bile kalmadi . Aram açılan cocukla 2 haftadır sevgiliyiz . Böyle hızlı olacagini nerden biliyim şimdide arkadaşıma sardım madem böyle bir hoca var neden beni aylarca ugrastirdin onunla kavga ediyorum . Neyseki askim bana döndü kankimde sagolsun onun sayesinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir