Harmura ve Kuantum Aşk Celbi

Harmura ve Kuantum Aşk Celbi

Harmura ve Kuantum Aşk Celbi

Aşk üstüne birbirinden farklı olan manevi uygulama bulunmaktadır. Harmura ve Kuantum Aşk Celbi : Sevdiği kişileri etki altına almak, sevdiği kişinin sürekli olarak kendini sevmesini istemek, sevdiği kişinin kendisinden başka kişiyi görmemesi istemek insanların istekleri arasında yer almaktadır.

Bunların olmasını sağlamak adına en etkili olan uygulamalardan bir tanesi de hamura aşk celbidir. Kulağa ilginç gelen ismi ile ve etkileri ile bu celbe benzer olan uygulamalardan daha başarılı ve daha etkili olan bir uygulamadır. Hamura aşk celbi usta olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Hatta usta olan medyumlar tarafından insanlara hamura aşk celbi tavsiye edilmektedir. Bu celb ile alakalı garanti verilmekte ve olumlu sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

 

 

Nasıl Yapılır? Harmura ve Kuantum Aşk Celbi

Hamura aşk celbi uygulamasında birbirine âşık olması istenen kişilerin isimleri, doğum bilgileri ve annelerin isimleri iki kişiye ait olan resimler kullanılmaktadır. Var olan nesneler üstünde etkili olan dualar uygulanır ve belli başlı yardımcı uygulamalar ile desteklenir. Yapılacak olan uygulamalar sonucunda bu işi yapan usta medyumlar işlemin sonuç verip vermediğine dikkat ederler.

Süre sonunda bakımları yapılır. Hamura Aşk celbi çoğunlukla kısa süre içinde etkisini gösterir. Bazen 3 ayı bulan uzun bir süre zarfını da bulabilmektedir. Her insanda farklı zaman süreleri içersinde olduğu bilinir. Ancak sonuç olarak geleceği Allah’tan başkası bilemez ve dolayısıyla kesin hüküm vermek doğru olmaz. Celb ve tesir konulu paylaşımımızı izlemek isterseniz tıklayınız.

2 yorum

  1. Behhiye dedi ki:

    Canlarm ii araştırın madur olmayn bana yasn hocm vesile oldu tüm sıkntılarımı çözdü kaynanamla aram düzldi artık evmizi bozmya çalışmıyor

  2. Nurccan dedi ki:

    ADANADAN YAZYORUM EŞMDEN ŞİDET GÖRMEYEBAŞLADIM AM ONU ÇOK SEVYORUM SENİ BIRKSIN İSTEMEDİM ONA CELB YAPTIRDIM KENDİNE GELDİİLK EVLİLİK YILLARIMZDAKİ GİBİ KİBAR OLMAYA BŞLADI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir