Fayda Gören Danışanlarım

Fayda Gören Danışanlarım

Fayda Gören Danışanlarım

Yüce Allah’ımızın da hayırlısıyla makbul buyurup kabul edip bizleri de böyle mutluluklara vesile kılması ne güzel şeydir. Havas ilmi vasıtası ile güçlü duaların emsalsiz bileşimi sonucunda bazı kardeşlerimizin kısa yazışmalarını; kişilerin resmi, telefon numarası ve isimleri gizlenerek siz değerli ziyaretçilerimize sunulmuştur. Tamamen gerçektir. Selametle inşallah..

 

 

Etkili Medyumlar, Fayda Gören Danışanlarım

Etkili medyum işinin ehli ve sonuç odaklı itinalı çalışmalar hazırlayan kimsedir. Doğru medyum u bulmak gerçek anlamda zor günümüzde ancak zor da olsa imkansız değildir. Gerçek ve işini layıkı ile yapan kimseler halen vardır. Bu kimseleri araştırırken çok dikkatli olmalısınız. Malumunuz güven kolay kazanılan bir mertebe değil.

5 yorum

 1. ayla dedi ki:

  ben ayla. kocamla 3 senedşr evliyiz herşey iyi güzel gidiyordu sonra hamile kaldım. kocamın ilgisi gittikçe azalmaya başladı bişeyler hissettim başta ama konduramadım önce sonra öğrendim iş yerinden başka kızla beni aldatıyormuş e hamile halimle baba evine mi döneyim karnım burnumda. hocamı sağolsun teyzem internette araştırmış yorumlar hep iyi herkes derman bulmuş sende ara deyince aradım bende. şimdi ben kocam oğlumuz yuvamızda çok mutluyuz huzurlyuz allah ondan binlerce kez razı olsun o olmasaydı belki çocuğumla ortada kalırdım. sayenizde hocam

 2. MEMET dedi ki:

  KAC GUNDE OLDU HANGI CALISMA ADI NEKI?

  1. ayla dedi ki:

   29 gün harmura aşk celbi.

 3. nene hatun dedi ki:

  kim yasin hocama işlem yaptırırsa işi rast gider arkadaşlar. Allah ondan razı olsun sayesinde huzuru mutluluğu yeniden tattım. En önemlisi yüzde yüz garanti veriyorum demedi ya bana dedim ki işte Allahtan korkan birisi umut taciri deyil ben pişmn olmadım sizde muradınıza erin inşalla

 4. miyase dedi ki:

  SELAM.
  hocanın yaptığı celb o kadar hızlı tuttuki sevgilim beni terk etmişti . aramız çok kötüydü kanlı baçaklı gibi nerde görsek birbirimiz saldırıyodum .yasin hocam sayesinde bu durmdan kurtulduk şuan nışanlıyız eski günlerimizi hatırlayıp dalga geçiyoruz . bu durumda olmamızın en büyük sebebi yasin hocam teşeşşük edirim hocam bana mutlulugu tekradan verdiğniz için .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir