Evlilik Duası Kaç Günde Tutar

Evlilik Duası Kaç Günde Tutar

Evlilik Duası Kaç Günde Tutar
Evlilik Duası Kaç Günde Tutar

Genel anlamda insanlar kendileri için problem teşkil eden konularla alakalı olabildiğince çözüm aramakta ve bu çözümlerle alakalı da zaten durumları araştırmakta ve kendileri için en iyi şeyi bulmaya çalışmaktadırlar. Bunun için evlenme duası kaç günde tutar konusunda olabildiğince farklı yorumlar okuyan ve bu yorumlar ışığında kendilerince birkaç şey bulmaya çalışan insanlar, dualardan direkt olarak bir etki bekleyebilmekte ve aslında kaç günde bu tarz şeyler olabilir tarzında da sorular yöneltebilmektedirler.

Evlenme Duası Ne Zaman Olur

Tüm bu isteklere uygun olarak Evlilik Duası Kaç Günde Tutar tarzında da çeşitli sorular sorulabilmektedir. Bu sorulara ithafen birçok araştırma da yapılmış hatta birçok cevap da verilmiştir. Bunun için sizler de direkt olarak aslında çok farklı anlamalara gelen durumları inceleyebilir ya da bu konularda kendilerinizce cevaplar bulmak istiyorsanız araştırmalarınızı bu yönde ilerletebilirsiniz. Çünkü birçok insan dualardan bir şeyler bekleyip bu duaların araştırılması gerektiğini de savunmaktadır.

Evlilik Duası Kaç Günde Tutar

Yine de insanlar araştırmalarında bazı noktaları evlenme için dua nasıl yapılır sorusuna getirip bu konulardan bir şeyler öğrenemeye ya da gerçekten bir duanın nasıl yapılacağını çözümlemeye çalışmaktadırlar. Bunun için dualara karşı insanlar nasıl yapılacağını ya da nasıl yapılacağından başka olarak evlenmenin tam olarak bu dualarla nasıl karşılanacağını da insanlar, direkt olarak anlamaya çalışabilmektedirler. Bu yüzden nasıl yapılacağını insanlar birçok konuda anlayıp kendileri adına durumları çözümlemeye çalışmaktadırlar.

Evlenme Duaları Kaç Günde Tutar

Kendileri açısından da zaten evlilik duası kaç günde tutar konusunda insanlar birçok şeyi yapmaya ya da birçok konuda insanlar günlük duaların tutma sürelerini sorabilmektedirler. Bu soruşlar olabildiğince değişik şeylerle de sınırlı kalmakla birlikte duaların ne tür işler sonucunda olabileceğini iyi bir şekilde anlamaya çalışan insanlar da vardır. Sizler de aslında bu tarz konuları anlamaya ve anlamlandırmaya çalışıyorsanız eğer direkt olarak çok farklı yorumları okuyup o yorumlar üzerinden çıkarımlar yapabilirsiniz.

Evlenme Duaları Yapımı

Bunlara ek olarak evlenme duaları yapımı nasıl oluyor, nasıl olmalı veya var mı böyle bir şey tarzında da birçok soru gelebilmektedir. Bunların nasıl yapıldığı ile ilgili de aslında uzman kimselerle iletişime geçilmesi halinde birçok cevap bulunabilir. Bu tür bilgileri ancak yıllarını bu tarz şeylerle geçirmiş kimselerle iletişime geçilmesi halinde iyi sonuçlar alınabilecektir. Bu yüzden sizler de aslında bu bilgileri iyi bir şekilde alabilmek adına çeşitli şeyleri deneyebilirsiniz.

Ayrıca bu Karıma Aşk Büyüsü yazımızı da inceleyebilirsiniz.

6 yorum

 1. K.G. dedi ki:

  Yasin hocayı çok seviyorum çünkü daha önce yaptığı her işlem işe yaradı. Daha önce farklı dualarda bana yardımcı oldu. Uzun yıllar süren bir ilişkimiz vardı ve birkaç ay önce benim hatam ile ayrıldık. Geri dönmesi için çok uğraştım internette beni her yerden engelledi ona hiçbir şekilde ulaşamadım yolda görse bile yüzünü çeviriyordu ve tekrardan bana bağlanması için yasin hocaya başvurdum. İşlemin 1 aydan fazla süreceğini söyledi ama olsun beklemeye değer dedim hocamın aşk vefki işe yaradı Allah ondan binlerce kez razı olsun.

 2. Hatice.çelik dedi ki:

  Beni istemeye gelen biri var bende istiyorum ama bi türlü nasip olmuyo sürekli sorunlar cıkıyo kimseye söylemeden gizlice hocaya sordum anlatıtm güzelce dinledi beni ve neler okumamam gerektiğini söyledi 21 gün devam ediceksin dedi ben 11 ggünümdeyim sorunlar halloldu sayılır ama ben yine de devam edicem bırakmıcam.. Sonunda tarih aldık en azından ..

 3. Umay dedi ki:

  Yaşın beyi tanımadan önce eşimin evliliğe ikna olacagina dahi inanmiyordum 10 senedir birlikteyiz evlilik diyince korku sarıyodu surekli tartışma Allhtan yasin hoca gibi deneyimli güzel bir insana denk geldim

 4. Yasinn dedi ki:

  Merhaba gece uyanmalarim çok arttı ve değişik seslere kalkıyorum . Bu işler nasıl olur bilmiyorum .Ben arkadaşımin tavsiyesiyle yazıyorum .
  Rüyalarım o kadar korkunc ki İrkilip kalkıyorum cocu zaman bağırıyorum .
  Uykusuz kalmak beni çok yıpratıyor hocam .
  İs verimligi düşüyor . Günlük yaşantım çok zorlayıcı . Bi tavsiyeniz illaki vardır. Sizinle iletişime geçmek istedim.

 5. ennur dedi ki:

  Ben asla böyle çalışmalara inanmazdım. İhtiyacımda yoktu zaten mutlu bir ilişkim evlilik hazırlığındaydı ama 1 ay önce ne oldu bilmiyorum birden bire ayrılmak istedi.
  Yüzüğünü bile kendisi vermedi bana başka biriyle gönderdi. Bukadar da olmaz dedim insan iki kelime eder bari sinirlenmiştim.
  Yıkıldım ne yaptımsa da zaten barışmadı düzelmedi aileler işin içine girince her şey çok daha kötü oldu. İş yerinde ki ablamla birlikte Yasin hocamız ile görüşmeye başladık. Geri getirme ve bağlama büyülerini önerdi kabul edip başlayınca her şey 1 haftada eskisi gibi düzelmeye başladı. Şimdi bu çalışmalara inanmayan ben Yasin beyin numarasına gözüm gibi bakıyorum çevremde bir sorun olduğunda hemen öneriyorum numarasını veriyorum.

 6. murat dedi ki:

  normalde erkekleri ikna ermek zordur . ben kız arkadaşımı ikna edemedim evlilik için bu durumda yasin hocamdan yardım aldım . uzun süredir birlikteyiz .resmiyete dökülsün istiyorum uzaklaşıyor sorun ne diyorum en doğal hakkım sevdiğm kadınla yuva kurmak hazır olmadığından bahsediyordu şansa bırakamazdım ikimizde seviyoruz birbirimizi ask duası yaptırdım ikna oldu sözlendik geri kalanları tamamlamaya çalısıyorum .yasin hocam sagolsun işinde mükemmel bir hoca.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir