Evde Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Evde Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Evde Aşık Etme Büyüsü Nedir?
Evde Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Evde Aşık Etme Büyüsü Nedir? sorusu, sevdikleri kişilerden ilgi görmek ve aşklarına karşılık almak isteyen kişilerin sıkça araştırdıkları bir konudur. İnsanlar özellikle de sevdikleri kişilerin kendilerine aşık olması ve kendileri ile daha yakından ilgilenmeleri adına bu büyülere yönelmektedir. Bu konu hakkında en çok merak edilen detaylardan birisi de belirtilen büyülerin evde yapılıp yapılmadığı konusudur.

Bazı büyüler ev içerisinde rahat bir biçimde yapılabilirken bazı büyüler ise yapılamamaktadır. Bu kapsamda evde aşk büyüsü yapmak isteyen kişiler de bu büyüleri evlerinde yapıp yapamayacakları konusunu merak ederler. Sizler de bu kişiler arasında yer alıyor olabilirsiniz. Özellikle de sevdiğiniz kişinin sizlere ilgi duymasını istiyorsanız belirli durumlara oldukça dikkat etmeniz gerekecektir. Çünkü bu büyüler kesinlikle alelade yapılabilen büyüler arasında yer almamaktadır.

Aşk Büyüleri Evde Yapılır mı?

Aşk büyüleri evde yapılır mı sorusunun yanıtı bu büyülere ilgi duyan insanların sık bir biçimde araştırdıkları konular arasında yer alır. Sizler de sevdiğiniz kişilerin sizlere ilgi duymasını sağlamak istiyorsanız eğer bu büyüleri nerede nasıl yapabileceğiniz konusundaki tüm detayları merak ediyor olabilirsiniz. Söz konusu olan büyüler hakkında özellikle de belirli detayları bilmeniz gerekir. Çünkü belirli yanlışlıkları yapmanız durumunda istemediğiniz sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Sizler de evde aşk büyüsü yapmak istiyorsanız eğer öncelikli olarak bu durumun mümkün olup olmadığını bilmek istersiniz. Elbette ki bu büyülerin farklı çeşitleri vardır ve çeşitlerine göre farklı şekilde yapılır. Sizler de farklı çeşitlerde yer alan büyülerin arasından evde yapılabilen büyüleri tercih edebilirsiniz. Ancak yine bu konu hakkında da belirli detaylara dikkat etmeniz bir hayli önemlidir.

Aşık Etme Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Evde Aşık Etme Büyüsü Nedir?
Evde Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Sizler de sevdiğiniz kişilerin sizlere ilgi duyması adına aşık etme büyüsü yapmak ya da yaptırmak isteyebilirsiniz. Eğer böyle bir isteğiniz bulunuyor ise bu büyüler hakkında tüm detayları bilmeniz gerekecektir. Öncelikli olarak her ne istiyorsanız eğer içerisinde bulunduğunuz duruma uygun bir büyü çeşidi seçmeniz gerekecektir. Kendiniz için en uygun olan büyü çeşidini seçerken de bu alanda deneyimli ve tecrübeli olan bir medyum hocadan yardım almanız oldukça faydalı olacaktır.

Eğer evde aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorsanız kesinlikle bu duruma bilip bilmeden kalkışmamanız gerekecektir. Eğer büyü ilmine yeterince hakim değilseniz mutlaka bu alanda profesyonel anlamda destek almanız gerekecektir. Çünkü büyülerin yapımı esnasında en ufak bir hataya bile yer yoktur. Bunun için de havas ve büyü ilimleri gibi konularda oldukça bilgili olan kişilerden yardım alınması gerekir. Bu kişiler ise genel anlamda medyum hocalar olurken bu kişiler arasından da iyi bir seçim yapmak gerekir.

Aşık Etme Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Pek çok kişi gibi sizler de aşık etme büyüsü etkileri konusunu merak ediyor olabilirsiniz. Söz konusu olan büyülerde de diğer aşk büyüleri gibi ortak etkiler meydana gelmektedir. Özellikle de büyü yapılan kişide meydana gelen bu değişimler kısa süre içerisinde ortaya çıkmakta ve şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Sürekli büyü yaptıran kişi ile olma isteği
 2. Cinsel anlamda büyü yaptıran kişiye yakından
 3. Büyü yaptıran kişinin çok hoş görünmesi
 4. Halsizlik
 5. Mide bulantısı ve kusmalar
 6. Geceleri şiddetlenen baş ağrıları ve uykusuzluk
 7. Sürekli olarak büyüyü yaptıran kişi ile zaman geçirme isteği

Evde Yapılan Aşık Etme Büyüsü Tutar mı?

Evde yapılan aşık etme büyüleri hakkında en çok merak edilen detaylardan birisi de bu büyülerin tutup tutmayacağı konusudur. Elbette ki bu büyülerin yapılması esnasında her şey kusursuz bir biçimde ilerlemiş ise tutma ihtimali son derecede yüksek olacaktır. Bu nedenle de büyülerin yapımı esnasına sizlerin son derecede hassas ve aynı zamanda da titiz davranmanız gerekecektir.

Bu büyüler konusunda bilinmesi gereken önemli detaylardan birisi de büyülerin İslam dini içerisinde bir yerinin olmadığıdır. Ancak insanlar bu durum Kur’an içerisinde geçse bile yine de yaptırmaya karar vermektedir. Eğer sizler de tüm her şeyi göze alarak büyüleri yaptırmaya karar vermişseniz bu alanda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olacaktır. Büyülerin tutması adına bu durum oldukça gereklidir.

Sevdiğinize Çikolata Büyüsü Yaptırmanın Faydaları yazımızı da okuyabilirsiniz.

2 yorum

 1. deniz topal dedi ki:

  merhabalar kaynanam koca mı hergün dolduruşa getiriyor du hiç bi sorun yok hayet güzel ilerleme kaydedip evlilige alısıyoruz . gün geçtikçe bana sarmaya başladı nerdesin evde akşama kadar oturyosun yaptığın bir iş yok kavgalarımız böyle başladı .birde baktım annesinin yanında bana daha kötü davranmayada başladı . arkadşımla konuşurken .hocayla konus bakalım yapılacak bişey vardır illa ki yeni evliniz neyin kavgası ikl aylarda felan hiç zaman kaybett meden hocamla görüştüm zaten birbirimize karşı sevgimiz var dahada kuvvetlendirmek adına böyle bir aşk büyüsü yaptırdım napalım çekemeyen kayın validelere karşı en güzel silah budur . çok geçmedi aradan eşim ne zaman annesine gitse asla bensiz gitmez oldu orda narmalde bana hizmet ettirirdi kendisi çayları felan doldurmaya başladı bana karşı o kadar kibar davranıyor . annasi şok oluyo ne oldu bu çocuga diye bakıyor resmen . hocam sagolsun tabiki yeni başlayan evliliğiğ bitmenden kurtulmasına sebeb oldu .

 2. nur banu dedi ki:

  İyi günler.
  yasin bey bir harika ne diyebilirim ki evlilik büyüsünde bana vermiş olduğu sonuç karşısında şaşkınlığımı gizleyemedim.
  ne yaparsam yapıyım evlilik lafını duyunca deliren sevgilim nasıl oldu bilmiyorum 6 günde evliliğe ikna etti üstelik inanılmaz bir sürpriz yemekle binlerce kez teşekkür ediyorum.
  Şimdi mutluluk ve sevincimle nişan hazırlıklarına başladık.
  Herkes şaşkın birden bire olmasına ama ben neden olduğunu çok iyi biliyorum. Yasin hocam sayesinde. Kesinlikle öneriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir