Etkili Geri Getirme Duası

Etkili Geri Getirme Duası

Etkili Geri Getirme Duası
Etkili Geri Getirme Duası

Etkili geri getirme duası nedir? Çok etkili geri getirme duası nasıl yapılır? Gideni geri döndürme duası, terk edeni geri döndürme duası, çok güçlü döndürme duası, ömürlük geri getirme duası,

Etkili getirme duası sizi bırakıp giden eşiniz, nişanlınız, sevgilinizin size kısa bir süre içerisinde tekrar dönmesi için yapılan dualar arasındadır. Bu dua sayesinde size bırakıp giden kişilerin tekrar size döndüğünü görürsünüz. Ayrıca bu sadece eşe, sevgiliye, nişanlıya değil aile fertlerine de yapılabilir. Kişinin anne, babasına, çocuklarına yapabileceği bir duadır.

Çok Etkili Geri Getirme Duası

Çok etkili geri getirme duası, için bazı kurallar bulunmaktadır. Öncelikle bu dua sizi terk edip gideni geri getirmek için yapılan dualardır. Dua etmeden önce ilk önce niyet alınmalıdır. Daha sonrasında abdest alıp namaz kıldıktan sonra geri getirmek için gereken dualar eksiksiz bir şekilde okunmalıdır. Duanın içten ve kalpten okunması kabul olmasını da önemli bir unsurdur. Son olarak sizi bırakıp giden kişi için niyet edip duanızın kabul olmasını bekleyebilirsiniz. Etkili geri getirme duası farklı farklı okuna bilmektedir. Bu dualar kişinin eşine, nişanlısına, sevgilisine, çocuğuna, anne, babasına onu terk eden arkadaşına okuyabileceği dualardır. Bu dualar hakkında detaylı bilgiye sahip olmayan kişiler alanında uzman medyum ya da hocalara başvurabilir. Alanında uzman medyum ya da hocalar bu konuda edilmesi gereken duaları ve bu dualar içerisindeki özel tılsım sözleri belirtir.

Gideni Döndürme Duası

Gideni geri döndürme duası, giden kişiyi geri getirmek için yapılan dualar arasındadır. Etkili Geri Getirme Duası yapılırken içinizden size geri dönmesi niyet edilir ve dua edilirken kişinin iyi niyetli olması karşıdaki kişiye karşı kötülük bulunmaması gerekir. Bu noktada alanında uzman medyum ya da hocadan almış olduğunuz bilgiler doğrultusunda dua etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Aynı bu konuda detaylı bilgiye sahip olmayan kişiler için kesinlikle alanında uzman medyum ya da hocaya gitmesi tavsiye edilmektedir. Kişiler bu duaları ederken niyetlerinin salih olması gerekir. Ayrıca bu dualar edilirken dikkatli edilmelidir. Çünkü duaların özel etkisi sayesinde kişiler geri dönüşü olmayan bir yola girebilirler.

 Terk Edeni Geri Getirme Duası

Terk edeni geri getirme duası, bu dua istenilen şartlara uygun bir şekilde okunması gerekir ve bırakıp giden eşiniz, sevgiliniz, çocuğunuz, nişanlınız bu dua sayesinde size geri dönecektir. Aynı zamanda eskisinden daha çok size veya çocuklarınıza ilgi duyacaktır. Bu dua sayesinde eşler arasında sevgi, saygı  hoşgörü bağı da artacaktır. Etkili geri getirme duası düzenli olarak okunduktan sonra duanın kabul olduğu görülürken bu dua okumadan önce kişinin abdestli olması gereklidir. Namazları kılması ve iyi niyet barındırması gerekir. Bu konuda bilgi sahibi olmayan kişilerin alanında uzman medyum ya da hocaları ziyaret ederek onlardan destek alması da tavsiye edilmektedir.

 Çok Güçlü Döndürme Duası

Çok güçlü döndürme duası  gideni geri döndürmek amacıyla okunan dualar arasındadır. Bu dua sayesinde sizi bırakıp giden kişilerin kısa sürede pişman olmuş bir şekilde sizi tekrar döndüğünü görürsünüz. Bu dualar terk edip giden nişanlıya, terk edip giden eşe, terk edip giden sevgiliye, terk edip giden çocuğa yapılabilmektedir. Bu dualar sonrasında dua istediğiniz kişi tekrar size dönerken, bu kişilerle aranızdaki sevgi, saygı, muhabbet bağıda güçlenecektir.  Etkili geri getirme duası, gideni geri getirmek için yapılan dualar arasındadır. Sizi terk edip giden eşiniz, sevgiliniz, nişanlınız, anneniz, babanız çocuğunuz, arkadaşınız, dostunuz bunlar için edilmektedir. Ayrıca eşinin başkasıyla ilişki yaşadığını öğrenen kişiler de geri döndürme duası etmektedir.

Ömürlük Geri Getirme Duası

Ömürlük geri getirme duası, sayesinde sizi terk edip giden eşiniz, nişanlınız, sevgiliniz, çocuğunuz, anneniz, babanız, akrabalarınız, kardeşlerinizin tekrardan size dönmesini sağlayabilir. Bir daha hiç ayrılmaya bilirsiniz. Etkili geri getirme duası etmesini bilmeyen kişiler alanında uzman medyum ya da hocalardan destek alarak işlem sağlayabilir. Bu konuda kişinin tek başına işlem yapmaması gerekir. Bazen geri dönüşü olmayan bir yola da sürüklemektedir. Bu yüzden duayı etmeyi bilmeyen kişiler medyum ya da hocalardan destek alması tavsiye edilir. Bu duaların kabul olmasından sonra duayı ettiğiniz kişi size dönecek ve bir ömür boyu sizinle olacaktır.

Bağlama Büyüsünün Sırrı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Menekşe dedi ki:

    24 yaşındayım 1cocuk annesiyim eşim benden ayrılmak istediğini söyleyip evden gittti cocukla bir başıma kaldım büyük ihtimallede aldatıyodu beni birbirini cok seven çiftlerdik nasıl böyle bi hal aldı ilişkimiz anlamıyorum medyum yasin hoca ile iletişime geçtim önce soğutma duası ile aldattıgı veya saptığı farklı ne varsa soğuması için sonrada geri gelmesi için vefkler yaptı ilk etaplarda eşim arayıp sormaya eve gelip gitmeye basladı sonradan benden özür diledi baya kendini affettirmeye calıst smdi iyiyiz elhamdüllilah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir