Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüeli Nedir?

Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüeli Nedir?

Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüeli Nedir?
Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüeli Nedir?

Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüeli Nedir? ve nasıl yapılır gibi sorular kadınların sık bir biçimde araştırdıkları detaylardan birisidir. Bahsi geçen ritüeller her geçen gün pek çok kadın tarafından daha uygulanmaya devam etmektedir. Bu büyüler sayesinde pek çok kadın da sevdikleri erkeklerin kendilerine aşık olduklarını dile getirmektedir. Özellikle de sevdikleri erkeklerden karşılık göremeyen kadınlar sık bir biçimde bu büyülere yönelmektedir.

Aşık oldukları erkeklerden aşklarına karşılık almak isteyen kadınlar aşk büyüsüne sıkça yönelmektedir. Bunun için özellikle de etkili aşk büyüleri sık bir biçimde aranmaktadır. Aşk büyüleri, duruma göre farklı şekillerde uygulanmaktadır. Özellikle de yapılma amacı ve içinde olunan durum dikkate alındığı zaman aşk büyüsünün çeşitleri arasından en uygun olanının tercih edilmesi gerekmektedir.

Bu büyülerin yapılması ardından pek çok kadın aşık oldukları erkeklerden karşılık bulduklarını dile getirmektedir. Lakin büyülerin etkisini göstermesi adına her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünülerek büyülerin doğru şekilde uygulanması gerekmektedir. Bunun için de büyü ilmine hakim olan ve bu alanda profesyonel medyum hocaların büyüleri gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kadınlar bu büyülerden etki almak istedikleri zaman özellikle de tercih edecekleri medyum hocalar konusunda iyi bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Aşık etme büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin özellikle de bu durum konusunda oldukça hassas olmaları gerekmektedir.

Erkekler İçin Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkekler için aşk büyüsü yapmak ya da yaptırmak isteyenlerin bunun için gereken tüm adımları doğru bir biçimde atmaları gerekir. Bu büyülerin yapılması esnasında aşık edilmek istenen erkeklere ait olan eşyalar kullanılmaktadır. Belirtilen eşyalar bazen sadece bir fotoğraf bile olabilmektedir. Büyü yapımı esnasında kullanılacak olan bu eşyalar tamamı ile yapılacak olan büyü çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir.

Aşık etme büyüleri yapılırken her bir detayı hassas bir biçimde uygulanması gerekmektedir. Büyü yapılacak olan ortamda büyüyü yapacak olan kişiden başka kimsenin olmaması gerekmektedir. Aynı zamanda bu büyüler esnasında okunacak olan belirli dualar da bulunmaktadır. Bu aşama belki de büyünün yapımı konusundaki en önemli aşamadır. Hangi büyü çeşidi uygulanacak olur ise olsun bu duaların doğru bir biçimde okunması gerekmektedir.

Duaların okunması ile birlikte ruhani varlıkların harekete geçmeleri sağlanmaktadır. Gerekli enerji akışını sağlamak adına bu duaların en doğru biçimde okunması gerekmektedir. Eğer aşk büyüleri yapılırken bu dualar yanlış ya da eksik şekilde okunur ise insanlar istemeyecekleri durumlar ile karşılaşılabilmektedir. Büyülerin tutmayacağı gibi tersine tutması ya da geri dönüşü olmayan durumların meydana gelmesi gibi olaylar yaşanabilmektedir.

Erkekler İçin Yapılan Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüeli Nedir?
Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüeli Nedir?

Aşk büyüsü belirtileri büyülerin tutması ardından kısa süre içerisinde kendisini göstermektedir. Eğer erkekler için bu büyüler yapılmış ise yapılma amaçlarına göre farklı belirtiler meydana gelmektedir. Bu belirtilerden genel anlamda şu şekilde söz etmek mümkündür;

 1. Platonik aşkların karşılık bulması
 2. Evini terk eden erkeklerin bir anda eşlerine yeniden aşık olmaları
 3. Ayrılan sevgililerin yeniden barışmaları
 4. Ev içerisinde bulunan huzursuz ortamın bir anda dağılması
 5. Sadakatsiz erkeklerin eşlerine çok daha bağlı hale gelmesi
 6. Bir araya gelmeleri mümkün görünmeyen kişilerin birleşmeleri…

Bu tür etkilerin meydana gelmesi ardından ortada bir aşk büyüsü varlığından şüphelenmek mümkündür. Kadınlar bu tür etkileri almak adına sık bir biçimde erkeklere aşk büyüsü yapmaya ve yaptırmaya devam etmektedir.

Erkeklere Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsü nasıl bozulur konusu da insanların sık bir biçimde merak ettikleri detaylardan bir tanesidir. Bu büyülerin varlığından emin olunması ardından insanların büyüyü bozmak adına harekete geçmeleri gerekmektedir. Büyülerin bozulmasını ve etkilerinin ortadan kaldırılması adına yapılması gereken belirli durumlar bulunmaktadır.

Bu büyüleri bozmak adına insanların öncelikli olarak dualara yönelmeleri gerekmektedir. Eğer insanlar ne kadar çok ibadet eder ve Allah’a yönelerek dua ederler ise büyülerin etkilerinden de o kadar hızlı bir biçimde kurtulma imkanı elde etmektedir. Aşk büyüsü bozmak adına insanlar aynı zamanda medyum hocalara danışmayı da tercih edebilmektedir. Günah olmasına rağmen bu büyüler sıkça yapılmaktadır. Ancak insanlar çeşitli yöntemleri uygulamalarının ardından büyüleri bozabilmektedir.

Platonik Aşıkların Yaptırmaları Gereken Büyüler Nelerdir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yorum

 1. çisem dedi ki:

  selam

  4 senelik ilişkimin ardından sevgilim beni terk etti ki sözlenme tarihini bile almıştık aileme bisey diyemedim hocama ulastım. yaptıgımız ritüel nerdeyse 9,10 gün sürdü hocam şok şaşkınım geri döndü hiç bişey olmamış gibi devem ediyoruz .hergün gelip beni alıp işe bırakıyor akşamda iş çıkışı biyerlere gidiyoruz bu etkiye sahip olduğunu bilseydim en baştan yapardım .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir