Erkek Arkadaşıma Ayırma Büyüsü

Erkek Arkadaşıma Ayırma Büyüsü

Erkek Arkadaşıma Ayırma Büyüsü : Büyüler çeşitli durumlarda çeşitli amaçlar için yapılır. Örneğin eğer birisi birisini kendisine aşık etmek isliyor ise aşk büyülerinden yardım alır. Eğer birisi birisiyle evlenmek istiyor, yuva kurmak istiyor ise evlilik büyülerini tercih eder.

Eğer birisi şifa istiyor ise şifa büyüleri, para ve iş istiyor ise para ve iş bulmak için yapılan büyüleri seçebilir. Bunlar daha da çeşitlendirilebilir. Kısacası her bir amaç için kişiler uygun bir büyüyü yaptırabilir. Günümüzde bu tarzda büyü yapımları çok olmaktadır. Dünya genelinde de ülkemizde de insanlar çeşitli yollardan yöntem ve tariflerle, çeşitli ritüeller ile büyü yaptırırlar.

Bu yazıda ele alacağımız büyü türü ayırma büyüsüdür. Ayırma büyüsünün bir türünü size anlatacağız. Bu tür de erkek arkadaşıma ayırma büyüsü olarak bilinir. Eğer siz de herhangi bir sebepten dolayı erkek arkadaşınıza ayırma büyüsünü yapmak istiyor iseniz bu büyü ile ilgili vermiş olduğumuz önemli bilgilere bakabilirsiniz.

Sevdiğim Erkeğe Ayırma Büyüsü

Sevdiğim erkeğe ayırma büyüsü çok çeşitli amaçlar ile yapılmaktadır. En çok yapıldığı durum şudur: Eğer birisine aşık iseniz onunla birlikte olmak istiyor iseniz fakat o kişi bir başkası ile birlikte ise, mevcut bir ilişkisi var ise bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

Bu sayede sevdiğiniz erkek o ilişkisini bitirecektir. Sevgiliye yapılan ayırma büyüleri ise şu durumlarda yapılır: Eğer ilişkiniz olduğu kişi sizi aldatıyor ve başkası ile de birlikte ise erkek arkadaşıma ayırma büyüsü yapabilirsiniz. Böylece erkek arkadaşınız o kişiden bir an önce ayrılır ve sadece sizin olur. Gözü sizden başkasını görmez ve sadakatsizlik yaptığı için derin bir pişmanlık duyup sizi her zaman mutlu etmek için çaba gösterir.

Erkek Arkadaşıma Ayırma Büyüsü
Erkek Arkadaşıma Ayırma Büyüsü

Bu büyü türünün yapılıyor olduğu en genel ve en sık görülen durumlar bu tarzdaki durumlardır. Siz de bu durumlar içinde iseniz ve elinizden kendi başınıza bir şey gelmiyor ise büyü yöntemlerine pek ala başvurmanız mümkündür.

Erkeğe Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir diğer önemli konumuz da bu büyünün nasıl yapılıyor olduğu ile ilgilidir. Bu konuda bizlere de pek çok kişiden pek çok farklı mesaj gelmektedir. Bu yüzden zaman geçmeden hemen size bu konudaki bilgileri verelim.

Erkeğe ayırma büyüsü nasıl yapılır konusunda size şu net ve güvenli bilgileri vermemiz mümkündür: Bu büyü türünün yapılışı oldukça karmaşık haldedir. Dolayısıyla büyünün tam olarak nasıl yapıldığını, hangi yöntemin ve tarifin odluğunu sadece gerçek hocalar bilir. Gerçek hocalar dışında size yöntem ve tarif veren kişilere asla inanmamanız gerekir.

Yoksa yanlış adımları uygularsınız ve başınıza doğaüstü güleri musallat edersiniz. Bu büyüyü yapan hocalar genelde kişinin fotoğraflarını ve benzeri nesneleri kullanarak belli bir ritüel ile beraber büyüyü yaparlar. Bu işlemi sadece onlar yapabilirler. Eğer bu büyünün nasıl yapıldığını kesin olarak tüm ayrıntıları ile birlikte görmek isliyor iseniz güvenilir ve gerçek bir hoca veya medyum ile görüşmeniz en iyisi olacaktır.

Ayrıca dualar kategorimize göz atarak farklı uygulamalara da bakabilirsiniz.

Sevdiğim Adama Ayırma Büyüsü

Erkek arkadaşıma ayırma büyüsü yani sevdiğim adama ayırma büyüsü günümüzde pek çok insan tarafından tercih edilir ve yaptırılır. Bu büyünün etkileri çok önemli etkiler olduğu için bu kadar çok tercih edilir. Büyü sayesinde kişiler ilişkilerini güven altına alır. Aldatma gibi durumlar var ise sona erer ve eğer aldatma yok ise de büyü sayesinde ilişkinin ilerleyen zamanlarında böyle bir sorunun çıkması engellenmiş olunur.

Kısacası bu büyü ilişkiyi kurtaran önemli etkilere sahip olan bir büyü türüdür. İlişkilerdeki en önemli sorunlar bu büyü ile ortadan kaldırırlar. Bu büyü yapıldıktan sadece belli bir süre sonra en iyi etkileri ortaya çıkar ve kişiler de bunu zaten ilişkilerinin iyiye gitmesi sayesinde anlarlar.

Nişanlıma Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri sevgiliye ya da sevilen insana yapılıyor olduğu gibi aynı zamanda nişanlılık durumlarında da yapılabilir. Bu büyünün özelliği sevilen herhangi bir erkeğe bu büyünün yapılıyor olmasıdır.

Bu yüzden eğer nişanlı iseniz ve nişanlınız ile ilişkinizi kurtarmak istiyor iseniz de bu büyüyü, nişanlıma ayırma büyüsü tercih etmeniz mümkündür. Fakat eğer evli iseniz ve kocanıza büyü yapmak istiyor iseniz farklı büyü türlerinden yardım almanız gerekir. Örneğin kocama bağlama büyüsü ya da kocama ayırma büyüsü bu konuda size yardımcı olacaktır.

Doğru medyum referanslar başlıklı YouTube kanalımızdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

 

 

 

Bir yorum

  1. Y..... dedi ki:

    Ben eski eşim peşimi bırakmadığı için yaptırdım arkadaşllar nereye gitsem gelmek istiyor sanki hala evliymişiz gibi davranıyordu ben de bundan çok sıkıldım ve hocama gitmeye karar verdim zaten kız kardeşime de zamanında yardımı dokunmuştu hocammın o yüzden gönül rahatlığıyla duamızı yaptık ve o gün bu gündür artık yüzünü bile görmüyorum diyebilirim çok rahat ettim hocam Sağolsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir