Çok Kuvvetli Ayırma Duası

Çok Kuvvetli Ayırma Duası

Çok Kuvvetli Ayırma Duası
Çok Kuvvetli Ayırma Duası

Çok Kuvvetli Ayırma Duası: Günümüzde hem tüm dünyada hem de ülkemizde çeşitli birbirinden farklı psişik yöntemler ve uygulamalar yapılmaktadır. Bu uygulamalar ile beraber insanların amaçladıkları tek şey isteklerine ve amaçlarına bir an önce, en kısa yoldan erişmektir. Bu yöntem ve uygulamalar en genel olarak iki şekilde karşımıza çıkar.

Bunlardan bir tanesi büyüler iken bir diğeri de dualardır. Büyüler de dualar da psişik yöntemler ile uygulanır. Büyülerde cinler kullanılır ve büyünün amacına ulaşması bu doğaüstü varlıklar sayesinde olur.

Dualarda ise kişi sadece Allah’a sığınıp ondan yardım ister. Büyüler cinler ile beraber yapıldığı için insanların pek çoğu büyülerden çekinir ve tehlikeli bulur. Bu çok normal ve sık karşılaşılan bir durumdur. Dualar ise hiçbir şekilde tehlikeli değildir. Her bir inançlı insan dua yöntemleri ile birlikte amaçlarına ulaşabilir.

En çok yapılan ve uygulanan dua türleri arasında şak, evlilik, şifa, iş, para, soğutma ve ayırma duaları vardır. Bu yazıda biz size ayırma dualarının bir çeşidinden bahsedeceğiz. Çok kuvvetli ayırma duası ile ilgili pek çok detaylı ve bilmeniz gereken önemli bilgiyi size sunacağız. Yazıyı okuduktan sonra da sitemize girip bu dua türü ile ilgili daha farklı bilgileri diğer yazılarımızdan alabilirsiniz.

Çok Güçlü Ayırma Duası

Ayırma duaları içinde en çok tercih edilenleri en çok etkide bulunan dua türleridir. Çok kuvvetli ayırma duası yapılacak ise kişiler doğal olarak bu duanın sonuçlarının en kısa zamanda baskın bir biçimde ortaya çıkmasını ister. Bunun için de insanların en çok tercih ediyor olduğu ayırma duası türü çok güçlü ayırma duası olarak görülür. Bu dua adından da anlaşılacağı üzere gerçekten çok kuvvetli, baskın etkilere sahip olan ve kesinlikle tuttuğu bilinen bir duadır. Siz de etkileri en kuvvetli ve güçlü olan bir ayırma duasını uygulamak istiyor iseniz bu dua yani çok kuvvetli ayırma duası size yardımcı olur.

Tesirli Ayırma Duaları

Bir duanın tesirli olup olmaması çok önem taşır. Eğer bir dua gerçekten tesirli bir dua ise etkileri o derecede baskın ve etkili olur. Bu yüzden ayırma dualarında da tercih etmeniz gereken ana nokta duanın çok tesirli olmasıdır. Size anlatıyor olduğumuz çok kuvvetli ayırma duası da tesirli ayırma duaları arasında yer almaktadır. Duanın tesirleri yani etkileri bilindiği üzere çok belirgin haldedir. Bu duayı yaptıran insanlar ayırma isteklerinin gayet güçlü bir şekilde gerçek hale geldiğini söylemektedirler. Eğer bu duanın tesirleri hakkında en detaylı ve gerçek bilgileri görmek istiyor iseniz sitemizde yapılan bu dua ile ilgili yorumlara bakabilirsiniz. Bu yorumlarda duanın tesirlerinin nasıl olduğu ve güçlü olup olmadığı gibi bilgiler duayı yapan ve yaptıran insanlar tarafından size verilmiş haldedir.

Keskin Ayırma Duaları

Çok kuvvetli ayırma duası aynı zamanda hem tesirli hem de keskin ayırma duaları arasında yer alır. Bu duanın keskin olarak anılmasının sebebi de şudur: Duanın etkileri çok belirgin, birden bire ortaya çıkıp kişileri baskın şekilde etkileyen önemli etkilerdir. Bu da duanın keskin bir şekilde amacına ulaşmasını sağlar. Duayı yaptıran insanlar etkilerinin kişiler üzeninde hemen kendisini göstermesi nedeni ile bu duayı tercih ederler. Siz de bu şekilde güçlü bir dua, ayırma duası yapmak ya da yaptırmak istiyor iseniz bu türü tercih edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey güvenilir bir din insanı ya da hocadan gereken bilgileri almanızdır.

Tutan Ayırma Duaları

Tutan ayırma duaları arasında en çok tercih edilip uygulanan bu dua türünü kime yaptırabilirsiniz? Bu sorunun yanıtı şu şekildedir: Çok kuvvetli ayırma duası doğru, kesin bir şekilde yapmak istiyor iseniz mutlaka bu alanda uzman olan bir insandan yardım almanız gerekebilir. Elbette duayı tek başınıza da uygulayabilirsiniz fakat duanın hazırlanışı ve tarifi ile ilgili bilgileri sadece bu alanda eğitimli olan insanlardan alabilirsiniz. Bu yüzden doğrudan bir hoca ya da medyuma bu duayı yaptırmanız gayet uygun olur. Sitemizde bu duayı yapmakta olan güncel hoca ve medyumların listesi bulunur. Bu listelerin altında da o hocalar ve medyumlarla ilgili yorumları görebilirsiniz. Bu sayede bu duayı yaptırmanız gereken kişiyi kendiniz seçebilirsiniz.

Ayrıca İsme Yapılan Bağlama Duası içeriğimizi de okuyabilirsiniz.

 

5 yorum

 1. Ugura dedi ki:

  Yasin hocamız sağolsun ne dua yaptırdıysak zamanında tuttu çok mutlu bir hayat sürüyorum eşimle tavsiye edrim. ALLAH razı olsun.

  1. Serap ozgul dedi ki:

   Merhaba ne kadar sürdü dua suresi?
   Ne için yaptirdiniz ?
   Bir dua üzerine mi ilerleme oldu yoksa her gün farklı dualar mi yaptiniz ? Evideki sorunlar yada iş yeri her hangi bi durum için kaç günde etkisini gösterdi çünkü bende yaptirmak istiyorum . Yapılan işlemler için farklı bi zman vardır illaki sizin de fikrinizi ihtiyacım var . Ben hocayla görüş saglamadan daha detaylı bilgi istiyorum ..

 2. Nuriye dedi ki:

  Oğlum svmediyim bir kızla evlenmeyi düşünüyodu bnde engl olmkiçin ayırma duaası arıyodm bu hocyı gördm aradmbana cok yardım etti allahhh ondan razııı olsunn ne yaptysam ayramadıgım oğlumu yasin hocacyla ayrdmm snunda oğlum doğru yolu blduuu kızı bıraktı

 3. Sevil dedi ki:

  Kocamdan şidddet görüyodum yanımda kimse yok destekcim yok yasin hoca bana destek olduu beni ayırma duası ile o beter adamdan kurtardı

 4. Erdemir dedi ki:

  Böyle şeyler gerekiyor gerçekten çünkü senin baskasinin ailesine uymadığını sen dışında herkes goruyor sen bunun farkında değilsin çok kötü Bi durum olması gerektiği için biz uyguladik sonuç gayet iyi şuan şükrediyorum iyiki uygulamisiz başımız çok agrirdi yoksa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir