Cin Büyüsü

Cin Büyüsü

Cin Büyüsü
Cin Büyüsü

Cin büyüsü insanların en çok araştırdıkları ve bir hayli merak ettikleri büyüler arasında bulunmaktadır. Özellikle de bu büyülerin hangi amaçlar il yapıldığı, ne tür etkilerinin olduğu ve nasıl bozulacağı gibi pek çok detay merak edilmektedir.

Öncelikli olarak bu konu hakkında bilinmesi gereken ciddi anlamda önemli bir detay bulunmaktadır. Söz konusu olan büyüler bir hayli tehlikeli ve zarar verici büyüler olması ile dikkat çekmektedir. Bu nedenle de büyüleri yapmak ya da yaptırmak isteyen kişilerin bu duruma karar vermeden önce iyice düşünmeleri önem taşımaktadır.

Cin Büyüsü Nedir?

Cin büyüsü nedir sorusu insanların bu konu hakkında ciddi anlamda merak ettikleri konular arasında yer almaktadır. Söz konusu olan büyüler, bilinen en etkili büyüler olması ile dikkat çekmektedir. Bu büyülerin gerçekleştirilmesi esnasında cinler kullanılmaktadır. Bu nedenle de büyülerin yapımı esnasında ve tabi ki sonrasında da bir hayli temkinli davranmak önem taşımaktadır. Yapılan büyüler, cinler aracılığı ile insanların isteklerinin gerçekleştirilmesi amacı ile yapılmaktadır.

Cin ile Yapılan Büyüler Hangileridir?

Cin ile yapılan büyüler ve bunların hangi büyüler olduğu konusu da büyüler hakkında insanların en çok merak ettikleri ve araştırdıkları konular arasında yer almaktadır. Bahsi geçen bu büyüler, farklı şekillerde gerçekleştirilmektedir. Genel anlamda cinlerin kullanılarak yapıldığı büyüler ise şu şekilde karşımıza çıkmaktadır;

 1. Bağlama büyüleri
 2. Papaz büyüsü
 3. Mezar büyüleri
 4. Ayırma büyüleri
 5. Kara büyüler…

Söz konusu olan büyüler, tamamı ile ciddi anlamda tehlike saçmaktadır. Özellikle de bu varlıkların kullanılması ile birlikte gerçekleştirilen kara büyüler ardından inanların ciddi anlamda dikkatli davranmaları gerekmektedir. Aksi durumda istenmeyen ve geri dönüşü olmayan durumların meydan gelmesi söz konusu olmaktadır.

Cin ile Yapılan Aşk Büyüsü

Cin ile yapılan aşk büyüsü de insanların bu kapsamda genel anlamda en çok ilgilerini çeken konular arasında yer almaktadır. İnsanlar, bu varlıkların kullanılması ile birlikte karşılıksız olan aşklarına genel anlamda karşılık almayı istemektedirler. Bahsi geçen bu büyülerin cinler ile birlikte yapılması halinde etkilerin de ciddi anlamda büyük olacağı söylenmektedir. Bu nedenle de pek çok kişi karşılıksız olan aşklarında mutlu olmak istedikleri zaman bu büyüleri yaptırmayı tercih etmektedirler.

Cin Büyüsü Günah mıdır?

Cin büyüsü günah mıdır sorusu da İslam dininde yer alan pek çok insanın merak ettikleri ve araştırdıkları konular arasında yer almaktadır. İslam dininde; fal, büyü ve tılsım gibi tüm işlemler yasaklanmış ve günah olması ile dikkat çekmektedir. Bu durum Kur’an içerisinde de belirtilmiştir. Belirtilen tüm bu nedenlerden dolayı da büyüleri yapmak ya da yaptırmak isteyen kişilerin günah olma durumunu göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Böylelikle de kendileri için en doğru gördükleri kararı daha kolay bir biçimde alma imkanını da elde edebilmektedirler.

Cin Büyüsü Nasıl Yapılır?

Cin büyüsü nasıl yapılır denildiği zaman da insanların öncelikli olarak bir konu hakkında ciddi anlamda dikkatli davranmaları önem taşımaktadır. Söz konusu olan büyülerin yapılması esnasında cinler kullanılmaktadır. Bu durum karşısında da insanlar istemedikleri ve son derecede can sıkıcı olan sonuçlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Özellikle de bu büyülerin bilinçsiz, yanlış ya da eksik şekilde yapılması gibi durumlar esnasında inanlar ciddi anlamda büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Bu nedenle de insanların söz konusu olan büyüler için kesinlikle bilen birine danışmaları ve büyüyü bilen kişilere yaptırmaları gerekmektedir. Aksi durumda ise beklenmeyen sonuçlar ile ağır bedeller ödeyebilmektedirler.

Cin Büyüsü Nasıl Bozulur?

Cin büyüsü nasıl bozulur sorusu da bu büyülerin etkilerinden kurtulmak isteyen insanların sıkça araştırdıkları konular arasındadır. Bu büyülerden kurtulmak isteyen kişilerin yapmaları gereken en önemli şey Allah’a sığınmaktır. Eğer insanlar Allah’a sığınır, dua eder ve belirli durumlara dikkat ederler ise Allah’ın da izni ile birlikte bu büyülerin etkilerinden kurtulabilirler. Söz konusu olan büyülerin bozulması adına özellikle de belirli surelerin okunması gerekir. Bu sureler ise şu şekilde sıralanır;

 1. Cin suresi
 2. Ayetel Kürsi suresi
 3. Fatiha suresi
 4. Felak suresi
 5. Nas suresi
 6. Bakara suresi
 7. Saffat suresi
 8. A’raf suresi
 9. Haşr suresi
 10. Al-i İmran suresi
 11. Mü’minun suresi

Bursa Osmangazi Medyum Hocalar yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir