Büyü Eşyaları

Büyü Eşyaları

Büyü Eşyaları
Büyü Eşyaları

Büyü eşyaları büyü yapmak ya da yaptırmak isteyen herkesin en çok merak ederek araştırdıkları konu olarak öne çıkmaktadır. Bu süreçlerde kullanılan eşyalar genel olarak büyü uygulaması yapılacak olan kişilerin nasıl bir büyü yapmak istediğine göre de değişmektedir.

Her büyü sırasında farklı malzemeler kullanılacak büyü uygulamaları söz konusu olduğu için illa net bir eşya vardır denilmesi pek de doğru olmaz. Bunlar daha çok büyü çeşidi ya da türlerine göre de farklılık gösterir. Bu yüzden net bir eşya saymak pek de doğru olmaz. Bu eşyaların hocalar ya da medyumlar tarafından söylenmesi ardından gerekli süreçlerde temin edilmesi gerekir.

Yapılan büyülerin etkinlik oranlarının tam olarak hayata geçmesinin sağlanması için bu eşyaların bir araya gelmesi oldukça önemli bir konudur. Bu yüzden de büyü yapma için tüm büyülerde büyü eşyaları ile ilgili etkinlikleri sağlamak bir hayli önemli konumda yer alır. Bunların yanı sıra yapılacak olan büyülerin tam olarak tutması için de eksiksiz olarak her malzemenin yer alması ve tamamlanması gerekir. Eksik kalabilecek olan malzemeler yer aldığı zaman büyülerin tutmama olasılıkları normale oran ile daha fazla olur.

Bir yandan da usta medyumlar yapılması beklenen büyülerin eksik kalmaması için büyü eşya listesi detayı olarak verilmesi ardından tam istemesi gibi durumlar da öne çıkmaktadır.

Büyü Sırasında Kullanılan Eşyalar

Büyü yapılırken kullanılan malzemeler kısmında tek bir ürün yer almaz. Çünkü aşk büyüsü için farklı malzeme gerekli olurken kara büyü için farklı malzemeler gerekir. Bu yüzden de bu sorunun cevabı net olarak yer almaz. Bu alanda kişilerin medyumlar ile görüşmeleri ardından hangi büyü yapılacaksa bilgi vermeleri, büyücülerin verecekleri listeye göre hareket etmeleri gerekir. Bu liste sadece büyücüler tarafından belirlenir.

Bir yandan da üzerine büyü uygulamaları yapılacak olan birine kişisel eşyaların da gerekli olduğunu bilmek gerekir. Bu süreçlerde büyü yapmak için değişken malzemeler yer alır ve her büyü için farklı teknikler uygulanır. Burada uygulanacak büyülerin niteliklerine göre bitkilerden hayvanlara kadar birçok üründen yardım alınır.

Özellikle büyü eşyaları arasında öne çıkan kişisel eşyalar büyülerin tutma hızlarının normale oranla daha fazla olmasına neden olur. Bu yüzden de uzman medyumlar aracılığı ile destek almak ve büyülere girişmek daha mantıklı adım olacaktır.

Büyü Yaparken Hayvan Kullanımı

Büyü yaparken hayvan kullanmak bazı zamanlarda gerekli olabilir. Daha çok bağlama gibi birçok büyüde öne çıkar. Hayvanlardan alınan kanat ya da belli başlı organlar tercih edilir. Hayvanlardan parça alınarak yapılan büyüler daha çok etkilerini gösteren ve insanlar tarafından tercih edilen büyüler arasında yer alır. Daha etkili büyüler olmasından ötürü de genel olarak aşk ya da bağlama gibi büyülerde tercih edilir.

Bazı büyü türleri içinde de domuza ait uzuvlardan yağına kadar ürünlerin kullanımları söz konusu olabilir. Bu tarz büyüler daha çok geri dönüşleri mümkün olmayan büyüler olarak da öne çıkar. Domuz ve domuza ait parçaların kullanılmakta olduğu büyülerin farklı sonuçları olmasından ötürü de doğru bir şekilde yapılmasına özen göstermek gerekir. Geri dönüşleri olmayan büyüler olarak da bilinmesinden ötürü uzman olan isimlerden yardım almak daha doğru olacaktı.

En ufak bir yanlış yapılan hamle farklı olan sonuçlara neden olabilecek olduğu gibi bir yandan insanların hayatlarını alt üst edebilecek kadar sorunlara neden olabilir. İstenilen sonuçların tam tersi gibi durumlar gözlenebilir. Doğru bir şekilde uygulanacak olan büyülerin de çok kısa sürede etkilerini gösterdikleri bilinen durumlar arasında yer alır.

Büyü yaparken insan kullanılması gibi durumlarda büyü türlerine göre ölen ya da hayatta olan insanların eşyaları arasından seçilmektedir.  Bu eşyalar ile yapılan büyüler daha çok bağlama büyüleri olarak da öne çıkmaktadır. Sevilen kişilerin bağlanması için öne çıkar.

Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir