Büyü Çeşitleri

Büyü Çeşitleri

Büyü Çeşitleri
Büyü Çeşitleri

Farklı ilimler içerisinde insanların pek çok kullandıkları ve etkilerini kısa bir zaman içinde tesir edip istenilen sonuçların elde edildiği pek çok Büyü Çeşitleri  yer almaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelen hemen hemen her amaç ile yapılabilen büyülerin etkileri de büyü çeşitlerine göre değişiklik gösteriyor. Büyü Çeşitleri başlıca üç temel grupta incelenmektedir. Bunlar ise şu şekildedir; Ak büyü, kara büyü ve kırmızı büyü olarak üç ayrı grupta inceleniyor. Kara büyüler isminden de anlaşıldığı gibi gayet tehlikeli ve ölümcül sonuçlar doğuran bilen büyüler arasında yer alıyor.

Halk dilinde büyü çeşitleri amaçlarına yönelik olacak şekilde adlandırılıyor.  Örnek verecek olursak Aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi isimlendiriliyorlar. Fakat bunlar bir büyü ismi değildir ve  büyünün niyetini belli eden bir tanımlama olarak gösterilir. Çünkü yalnızca amaç belirten bağlama büyüsü, aslında farklı farklı büyüler ile  yapılıyor. Aslında ak büyü ya da kara büyü kavramları için de bu durumlar geçerli. Halk arasında isimlendirilen bir çok büyü çeşidi içinde bu durum geçerlidir.

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü, insanlara göre farklılıklar ortaya çıkarıyor. Aşk büyüsü yaptıracağım zaman büyü hakkındaki amaçları tamamen bilmeniz gerekir ve bu konuda kesin kararlı olmanız oldukça önemli bir durumdur. Yaşamı boyunca mutlu olmak ve tarafları mutluluğa sevk edebilmek adına yapılacak iyi niyetli Aşk Büyüsü  gerçekten aşk büyüsü olarak değer kazanacaktır. Bunların dışında niyetinin ne olduğu belli olmayan yalnızca sevdiğini  zannettiği insanı kendine bağlamak amacı ile insanların aşk büyüsü yapmaları uygun değil.

Bu büyüler insanların isteklerine göre yapılabilen bir büyü çeşidi olarak bilinmektedir. Bir kişi eğer birine karşı platonik aşk yaşıyor ise o zaman aşk büyüsüne müracaat ediyorlar ya da o kişinin sevgisi ve aşkı yeterli gelmiyor ise yine aşk büyüsü tercih ediliyor. Bundan dolayı da aşk büyülerinin daha etkili olması adına işinin ehli bir hocadan ya da medyumdan yardım alınması en doğrusudur. Aşk büyülerinin farklı farklı çeşidi bulunuyor.

Aşk büyülerinin bazıları medyuma ya da hocaya gerek duyulmadan evde de uygulanabiliyor. Fakat evde yapılan aşk büyülerinin bazı tehlikeleri bulunmaktadır. Bundan dolayı da işini iyi yapan  bir medyum hocaya başvurulması daha iyi olur. Büyü uygulanacağı zaman kötü niyetli olarak değil de iyi niyetli olarak yaklaşımda bulunulması da önemli bir husustur. Aşk büyüsü her iki tarafında mutlu olabilmesi için yapılması gereken büyüler arasında yer alıyor.

Bağlanma Büyüsü, Büyü Çeşitleri

Bağlanma Büyüsü, genellikle ilgi ve sevgisi olamayan çiftler için ortaya çıkan bir büyü çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Bağlanma büyüsü uygulanırken dikkat edilmesi gereken birbirinden farklı hususlar bulunmaktadır. Söz konusu olan bu hususlara uyularak büyü yapıldığı zaman yapılan çalışmadan olumlu sonuç almak mümkün bir durumdur.

Özellikle de bu tarz büyüleri yapan medyum hocayı bulmak konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Büyüyü yaptıracağınız medyum hoca kesinlikle daha önceden Bağlama büyülerini yapmış birisi olması gerekiyor. Büyü ile alakalı çalışmalar yapacağınız zaman her zaman ayrıntılı araştırma yapıp çok profesyonel medyum hocalar seçilmesi gerekiyor.

Bu büyü yapıldığı zaman işlemlerin bitmesinin ardından her zaman mutluluklarını dile getireceklerini. Sevdiği kişilerden yeteri kadar ilgi görmediği için bu büyüyü tercih eden kişiler, çalışmalar sonrasında aldıkları sonuçlar karşısında istedikleri ilgiyi görecektir. Bu yapılan büyüler sonrasında ilişkiler genellikle evlilik ile sonuçlanıyor. Bundan dolayı da bağlama büyüsü yaptıranlar kişiler bu konuya karşı çok dikkatli olmaları gerektiğini de belirtelim.

Büyü yaptırdıkları kişi ile evlenme olasılığını olduğunu her zaman göz önüne alarak işlemi yaptırmasınız. Bu büyü yapılırken kullanılacak olan malzemelerin çok dikkat edilmesi gerekiyor. Başka büyülere göre bu büyüde kullanılan malzemeler daha çok değerlidir. Çünkü bu büyü insanın yaşamını tam anlamı ile değiştirecektir.

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü adından da anlaşılacağı gibi muhabbetle alakalı olan bir büyü çeşididir. İnsanların arasındaki muhabbeti artırmak amacıyla ile muhabbet büyüsünün yapılmasın halinde insanlar arasındaki dalgınlıklar ve kavgalar sona erecektir. Büyü yapılmasından sonra kavga ve anlaşmazlıkların yerini saygılı, sevgili muhabbetlerin seviyesi artacak ve çok güzel sohbetlerinde açmayı sağlayacaktır.

Normal yaşamlarında iletişim kuramayan ve güzel güzel muhabbet edemeyen kişilerin tercih ettikleri Muhabbet büyüsü kişilerin artık daha rahat ve güzel bir şekilde iletişim kurmasını sağlayacaktır. Yapılan bu büyülerin sonucunda da oluşan dostlukların asla bozulmaz ve çok kuvvetli olacağı da biliniyor. Bundan dolayı da huzurlu bir hayat sürmek için muhabbet büyüsünü tercih edebilirsiniz.

Ayırma Büyüsü

Ayrıma Büyüsü İstemediğiniz bir ilişki yaşıyorsanız ve sonlandırmanız gerekiyor ise o zaman kullanılmaktadır.  Birbirini aşık iki kişiyi ya da eşler için yapılan Ayırma Büyüsü çok güçlü bir büyü çeşididir.

Kocası ile ya da karısı ile ayrılmak isteyen fakat karşı tarafından ayrılma konusunda zorluk çıkarması durumunda genellikle  ayırma büyüleri pek çok insan tarafından tercih ediliyor. Medyum hocalar tarafından hiç bir sorun yaşamadan büyüyü büyü sayesinde eşler kavga ve herhangi bir sorun yaşamadan çok kolay şekilde ayrılıyorlar.

Soğutma Büyüsü, Büyü Çeşitleri

Soğutma Büyüsü İki kişinin arasını aramak bir insanı diğerinden  uzaklaştırmak, bir kişiyi evinden soğutmak, insanların arasını açmak için yapılan büyü çeşitleri arasında yer alıyor.

Bir kişiyi  bir yerden, zamandan ya da olaydan soğutmak için soğutma büyüsü yapılması için geçerli olan amaçlar içerisinde yer alıyor. Soğutma Büyüsü titizlik ve doğru bir şekilde yaşama  geçirilmediği zaman tehlike arz edebilecek olan büyüler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı da soğutma büyüleri her zaman işinin ehli olan bir medyum hoca tarafından büyük bir titizlikle ile yapılmalı öneriliyor.

Bir yorum

  1. semiha dedi ki:

    MERHABA. benim sevgilimin eski arkadaşı adet kanı büyüsü yaptırmış . benden asla vazgeçemeyeceksin ölseüm döşeğinde bile benim adımı sayıklayacaksın . çok korktuğu için bozdurmuş kız gene rahatsız etmeye başladı bu durmda bizde yasin hocayla iletişim kurduk .bize hem korunma hemde sogutma ritüelleri yaptı bayadır sesi soluğu çıkmıyor hocam iyi ki var onun sayesinde içimiz rahat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir