Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır? ve boşanma büyüsü etkisini ne zaman gösterir diye merak ediliyor. Çiftlere boşanma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bunun için ilk olarak tecrübeli bir medyumla görüşmelidir. Tecrübeli ve daha önce bu büyüyü yapmış, kesin sonuç almış medyumlara danışılmalıdır.

Medyumların yaptıkları işlemlerden sonra birtakım talimatlar verilir ve bunlara uyulmalıdır. Çiftlerin hızlı bir şekilde evliliklerinin bitmesi için bazı büyü işlemine başlanır ve su alınır. Suya dua edilir ve çiftlerin boşanması, aralarının bozulması için dileklerde bulunulur. Daha sonra Allah’a dileklerini kabul etmesi için dua edilir dileklerin gerçekleşmesi için suya dokunulur.

Tılsımlı sözler söylenir ve kalan zamanda bir süre beklenir. Suyun bir kısmı içildikten sonra büyünün etkisinin oluşması için beklenir. Büyü artık bu olaydan sonra en geç 1 hafta içinde çiftler arasında etkisini göstermeye başlayacaktır.

Çiftlerin boşanması için yapılan bu büyü kısa zaman sonra onlar arasında tartışma başlatır. Artık çiftler birbirinden uzaklaşmaya ve birbiriyle iletişimi kesmeye başlar. Eşler artık ev ortamından da uzaklaşmaya başlar ve genelde erkek eşler eve daha az uğrar. Hatta hayatlarına başkalarını alma ve aldatma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Yaygın şekilde görülen boşanma büyüsünün özellikle çiftlerin ruhsal bozulmalar yaşamasına da neden olabilir.

Büyüden sonra eşlerde depresyon ve ruhsal çöküntü gibi durumlar başlayabilir. Eşler tamamen kendi içine kapanır ve kendini oldukça kötü hissettikleri bir döneme girerler. Bu yüzden artık evliliklerini yürütemediklerini ve ayrılmaları gerektiğini düşünebilirler. Büyünün etkisine olan eş kendini eşine karşı soğuk hisseder ve onunla beraber olmak istemez.

Boşanma büyüsü neticesinde artık onsuz bir hayat sürmek istediğine ve başkalarıyla olmak istediğine karar verir. Son derece etkili olan bu büyü doğru yöntemlerle yapılmalı ve doğru zaman beklenilmelidir. Eğer doğru zaman beklenmezse büyüden tam verim alınması pek mümkün değildir. Yaygın şekilde görülen bu eylemde birçok dua okunur ve dualarla Allah’tan dileklerin kabul olması istenir. Nisa suresi başta olmak üzere pek çok surenin bu konuda büyük etkilerinin olduğunu söylemek mümkündür.

Youtube’deki Ağız Bağlama Büyüsü videomuzu da izleyebilirsiniz.

Boşanma Büyüsü Nedir?

Boşanma büyüsü nedir ve boşanma büyüsü ne işe yarar diye pek çok kişi merak ediyor olabilir. Evli çiftlerin evliliklerini sonlandırmaya yarayan bu büyünün farklı yöntemleri mevcuttur. Farklı yöntemler kullanılarak yapılan bu büyüde kişinin gerçekten istemesi ve dua etmesi gerekir. Özellikle fatiha ve bakara gibi sureler okunarak etkisinin artması amaçlanır. Farklı şekillerde karşımıza çıkan bu büyülerde abdest alınarak iyice dua okunması gerekir.

Uzun süre bu büyü üzerinde çalışılmalı ve tamamen odak gücünüzün bu yönde olması gerekir. Genelde suya okunup içilerek yapılan bu büyünün etkisi herkesçe aynı olmasa da hemen hemen benzerlik gösterir. Birçok kişide etkisi görüldüğü için piyasada bu büyü yaygınlık kazanmıştır.

Büyünün daha etkili sonuç vermesi için mutlaka güçlü tılsımlar kullanılmalı ve doğru dualar edilmelidir. Eğer kişinin eşinden ayrılmasını istiyor ve ona karşı sevgisinin bitmesini arzuluyorsanız bunun birkaç yöntemi vardır. Bu büyü yalnızca dışarıdaki kişiler tarafından değil eşlerin birbirine karşı da yapabileceği büyülerdendir.

Eşler bu büyüyü yaparak diğer eşin kendinden soğumasını ve uzaklaşmasını sağlayabilir. Aynı zamanda onun bir boşanma kararı almasını ve ani bir hızla evliliklerini sonlandırmasını isteyebilir. İşte bu tarz durumlarda eşlerden biri boşanma yoluna girmesi için karşı tarafa böyle bir büyü yaptırır.

Boşanma Büyüsü Etki Süresi

Boşanma büyüsü etki süresi herkese göre değişir ve herkesin evlilik durumuna da bağlıdır. Eğer çok bağlı bir çiftse onlar arasında ayrılık yaşanması diğerlerine göre daha uzun sürebilir. Bu yüzden birbirinden daha soğuk ve uzaklaşmış çiftlerin ayrılması daha kolaydır. Çok sık yapılan büyülerden olduğu için medyumlar genelde oldukça bilgilidir.

Ayırma Büyüsü Nedir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir