Berhetiye Duası ile Sevdiğini Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Berhetiye Duası ile Sevdiğini Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Berhetiye Duası ile Sevdiğini Kendine Nasıl Aşık Edersin?
Berhetiye Duası ile Sevdiğini Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Berhetiye Duası ile Sevdiğini Kendine Nasıl Aşık Edersin? sorusu, özellikle platonik aşk yaşayanlar tarafından merak edilen bir konudur. Aşk, insan dünyasında temel bir duygudur ve tüm insanlarda bulunur. İki insan arasındaki sevginin insan hayatına güzellik kattığı bilinen bir gerçektir.

Ancak, iyi ilişkiler çeşitli nedenlerle sona erebilir. Bu durumda insanlar sevdiklerini kazanmak için farklı yollar denerler. Bunlardan biri de dua etmektir. İnsanların sevdiklerinin kendilerine aşık olmaları için dua ettikleri dualardan biri de Berhetiye duasıdır.

Namazın İslam’da çok özel bir yeri vardır. Dünyanın dua üzerine kurulduğu inancı yıllardır devam etmektedir. İnsanlar arzularının gerçekleşmesi için Allah’a dua etmektedir. Dua iman işidir. Dualarınızın kabul olması ve istenilen sonuçların alınması için içten ve isteyerek dua etmeniz önemlidir. Berhetiye duası ise sevdiklerini kendine aşık etmek için okunan bir duadır. Berhetiye Duası ile Sevdiğini Kendine Nasıl Aşık Edersin sorusuna cevap bulabilmek için, bu duayı bilmek gerekir.

Berhetiye Duasını Okumadan Önce Yapılması Gerekenler

Berhetiye Duasını Okumadan Önce Yapılması Gerekenler oldukça önemlidir. Kişi bu duayı okumadan önce zararlı varlıkların istilasından korunmak için bazı önlemler almalıdır. Bunun için Allah’a dualarla yaklaşmalıdır. Berhetiye duası iki bölümden oluşur. Duanın her iki bölümü de koruyucu dualar olarak bilinir. Duaya başlamadan önce, temizlik gereklidir. Abdeste alınmalıdır ancak abdeste başlamadan önce niyetin yüksek sesle söylenmesi önemlidir. Kişi, niyet sözlerini abdest sırasında beş defa tekrar etmelidir.

Abdesti tamamladıktan sonra kıble yönü bulunmalı ve kıbleye dönük şekilde oturmalıdır. Kişi bir parça kağıt ve mavi mürekkepli bir kalem getirmelidir. Bu kalem ile kağıda, medyumun söylediği sözler yazılmalıdır. Bu sözleri bir kağıda yazdıktan sonra, diğer kişi kendi adını ve aşık olmak istediği kişinin adını yazılır. Ardından bu kağıdı uyunan yatağın altına koyulur. Berhetiye Duasını Okumadan Önce Yapılması Gerekenler arasında duanın 7 gün boyunca yastığın altında kalması da bulunur.

Youtube’de ki Evlilik Vefki videomuzu da okuyabilirsiniz.

Sevdiğini Kendine Aşık Etmek İçin Berhetiye Duası Okunması

Sevdiğini Kendine Aşık Etmek İçin Berhetiye Duası Okunması aşk büyüsü yapmak için en popüler yöntemlerden biridir. Sevdikleriyle birlikte olmak isteyenler veya platonik duygulara aşık olanlar bu duayı düzenli olarak okuyarak kısa sürede dileklerini gerçekleştirebilirler. Eğer büyüye ihtiyacınız varsa, işi daha önce yapmış olan bir medyumdan yardım almanız gerekir. Alanında uzman olmayan bir medyumdan yardım istemek uygun değildir. Aksi takdirde hem büyü yapanlara hem de yaptıranlara zarar verebilir. İşinde uzman ve bilgili bir medyum Berhetiye duası hakkında sizleri bilgi sahibi yapabilir.

Sevdiğini Kendine Aşık Etmek İçin Berhetiye Duası Okunması ve bu duanın ardından ne kadar sürede etki edeceği merak edilmektedir. Duanın etki süresinde bireysel farklılıklar vardır. Etki yaklaşık olarak 15 gün sonra ortaya çıkar ve 90 gün sürer. Berhetiye duaları hazırlamanın bazı incelikleri vardır. Bunlardan biri duayı isteyen kişinin doğum tarihini bilmektir. Doğum tarihinizi bilmiyorsanız açıklayıcı bir fotoğraf da uygun olabilir. Bu yöntem ile sevdiklerinin kendilerini beğenmesini isteyenler daha hızlı ve etkili sonuç alacaktır.

Berhetiye Duası Nasıl ve Kaç Kere Okunur?

Berhetiye Duası ile Sevdiğini Kendine Nasıl Aşık Edersin?
Berhetiye Duası ile Sevdiğini Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Berhetiye Duası Nasıl ve Kaç Kere Okunur bu dua ile ilgili en önemli konuların arasında gelir. Dua okunmadan önce fazileti detaylı bir şekilde araştırılmalı ve bu konuda bilgi edinilmelidir. Yanlış şekilde okunan dua, ters ya da yanlış etkiler görmenize neden olabilir. Herhangi bir hata yapmamak için, Berhetiye duası için işinde uzman bir medyum hocaya danışabilirsiniz. Böylelikle kısa süre içerisinde sevdiğiniz ya da hoşlandığınız birinin size karşı derin bir sevgi beslemesini sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla duanın nasıl ve kaç kere okunacağı da, medyumlar tarafından verilmesi gereken bilgilerin arasında bulunmaktadır.

Berhetiye duası güçlü ve yoğun etkileri olan bir büyü olarak bilinmektedir. Pek çok dileği yerine getirmek için okunan bu dua;

  • Sevdiğini kendine bağlamak isteyenler,
  • Partneri ile çeşitli sorunlar yaşayanlar,
  • Yeni bir ilişkiye başlayanlar,
  • Aradığı aşkı bulmak isteyenler,
  • Sevgilisi ya da eşi tarafından terk edilenler,
  • Partneri tarafından aldatılan kişiler tarafından okunabilir.

Berhetiye Duası Nasıl ve Kaç Kere Okunur gibi konularda yardım almak istiyorsanız bu konuda deneyimli ve bilgili bir medyuma başvurmanız mantıklı bir karar olacaktır. Dualar ve büyüler, titizlikle yapılması gereken önemli uygulamalardır. Bu konularda bilgili olmayan herhangi biri tarafından yapılması kesinlikle doğru değildir.

Bakım Ne Demektir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yorum

  1. büşra gül dedi ki:

    Ben de başımdan geçen bir olayı size anlatmak istiyorum arkadaşlar daha öncebir kaç medyumla işlem yaptım ama sonuç alamadım internette gezerken tavsiyeler üzerine Yasin hocayı gördüm ve kendisini arayarak bana yardımcı olmasını istedim sağ olsun kendisi beni hiç kırmadı bana yapmış olduğu bakımdan sonra sevgilimle aram bozuktu ve aramızın düzelmesi ile alakalı bana yardımcı olacağını söyledi kendisinin sesine çok güvendim yapmış olduğu işlemler ve tavsiyeleri gördüm kendisi de çalışmak istedim ve bundan yaklaşık on gün önce kendisine işlem başvurdum ve… bu sabah sevdiğim insanın beni aramasıyla uyandım ve sabah kahvaltıya gittik kendisi gerçekten bir anda çok değiştiğini gördüm ve şu an çok iyi bi durumdayız daha iyi olacagına eminim yasin hocaya borçluyum kendisini çok ama çok teşekkür ediyorum en yakın zamanda tekrar görüşmeler ayarladık .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir