Ayırma Duası

Ayırma Duasını Nasıl Bozdurabilirim

Ayırma Duasını Nasıl Bozdurabilirim

Ayırma Duasını Nasıl Bozdurabilirim

Ayırma Duasını Nasıl Bozdurabilirim
Ayırma Duasını Nasıl Bozdurabilirim

Birbirini seven bir çiftin ayrılması amacı ile yapılan dualara ayırma duası denir. Pek çok şekillerde, farklı ritüellerle yapılan ayırma büyüleri, ayırma duaları, çiftleri birbirinden ayırmayı hedefleyen soğutma büyüleri ya da soğutma duaları, insanlık tarihi boyunca bugüne kadar bilinen tüm inanışlarda vardır. Ayırma dualarını veya soğutma büyülerini her insan her insan için rahatça yapabilir.

Bir insanın ayrılmasını istediği iki insan için yapacağı bir soğutma büyüsü ya da etkili bir ayırma ve soğutma duası yapabilmesi için gerekli olan tek şey o insanın o iki kişiyi birbirinden ayırmak istediğinden emin olması olacaktır. Çünkü bir insan bir şeyi yeter ki istesin. Her şeyi yapabilme cesareti bulmak her şeye cüret edebilme gücüne sahip olmak bir insanın herhangi bir şeyi yapmak isteyip istememesi ile doğru orantılıdır.

E tabii ki bir yandan da bir şeyleri yapabilmeyi istemenin yanı sıra yapmak istediğiniz şeyle ilgili bilgi sahibi olmanız da oldukça önemlidir. Eğer bir büyü yapmayı ya da herhangi bir amaca yönelik herhangi bir dua yapmak gibi kesin bir kararınız var ise, o yapacağınız büyünün ya da duanın tüm gereklerini doğru ve tam olarak yerine getirebilmek amacı ile o büyü ya da dua ile ilgili her nerede ne yazıyorsa her bir veriyi en ince detayına kadar okumanız bu konuda ilk şarttır. Hatta bu konu ile alakalı her şeyi tek bir kaynaktan okumakla yetinmek yerine bir değil birçok kaynaktan yararlanarak çeşitli karşılaştırmalar yapıp her şeyi en ince detayına kadar öğrenmeniz gerekir. Bununla birlikte ayrı yeten bir de bu konularda uzmanlık sahibi olmuş tecrübe sahibi bir medyum hocadan da tavsiyeler almak ve bu öğrendiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda medyum hoca ile bir istişare etmeniz sizin için son derece faydalı olacaktır.

Bu noktada herhangi bir insanın tek başına yapamayacağı büyü ve dualar olabilir ve bu tip şeyleri bir medyum hoca eşliğinde yapmanın çok daha doğru olacağını belirtmekte de fayda vardır. Ayırma duası ya da soğutma büyüleri için nasıl yapıldığının ve yapılış aşamasında ne tür bileşenlerin gerekli olduğu sorularının yanı sıra bir de en çok sorulan soru, ayırma duasını nasıl bozdurabilirim? Ayırma büyüsü ne şekilde bozulur? Soğutma büyüsü ve ayırma duası yapıldığını nasıl anlarım? Şeklinde merak edilen sorulardır. Yani ayırma duası bozmak da ayırma duası yapmak kadar merak edilen bir konu olmuştur.

Ayırma Duası Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Ayırma Duasını Nasıl Bozdurabilirim
Ayırma Duasını Nasıl Bozdurabilirim

Ayırma duası yapılıp yapılmadığını ne tür bir yol izleyerek anlayacağınız en çok merak ettikleriniz arasındandır. Sizi ve ailenizi feci bir sona sürükleyecek olan ayırma büyüleri ya da ayırma duaları için yapılıp yapılmadığını önceden anlayıp önlem almanız da sizin için son derece büyük bir fayda sağlayacaktır.

Size veya sevgilinize ya da eşinize bir ayırma duası ya da bir ayırma büyüsü yapılıp yapılmadığı konusunda herhangi bir şüphe duymaya başlamışsanız ayırma duası yapıldığını nasıl anlarım? Şeklinde bir araştırma yapmanız gereken günler de sizi bekliyor demektir.

Ayırma duası ya da ayırma büyüsü etkisi altında kaldığınızı anlamanız aslında hem kolay hem de zordur da denebilir. Çünkü bu tip büyü ve dualar son derece sinsi bir şekilde ilerler. Ayırma duası yapıldığını nasıl anlarım? Diyorsanız eşinizin ya da sevgilinizin size olan tavırlarına dikkat etmeniz gerekir. Eğer gerçekten büyük bir iş yoğunluğu ya da sizi son günlerde bu kadar çok ihmal etmiş olması için geçerli bir nedeni yok ise çok büyük bir ihtimalle ayırma büyüsüne maruz kalmışsınız denebilir. Bunun dışında evinizde herhangi bir büyü ya da üstünde yazılar olan muskalar bulmuşsanız bir ayırma büyüsü ya da ayırma duası ile karşı karşıyasınız denebilir.

Ayırma Duası Bozdurmak

Ayırma Duasını Nasıl Bozdurabilirim
Ayırma Duasını Nasıl Bozdurabilirim

Bir ayırma duasını kesinlikle kendiniz bozmaya çalışmayın. Ayırma duası bozmak niyetiyle başınıza daha kötü şeyler de getirebilirsiniz.

Ayırma duası yapıldığını anladığınız zaman ya da içinizde böyle bir şüphe belirdiği andan itibaren ayırma duasından nasıl kurtulurum? Şeklinde bir araştırma neticesinde bulacağınız bir ayırma duası bozan medyum hocaya gitmelisiniz.

Âşık Etme Büyüsü Bozma Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Hemen Ara
× Yasin Hocaya Sor