Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma Büyüsü Nedir?
Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma Büyüsü Nedir? sorusu yanıtı olarak adından da anlaşılacağı gibi ayırmak amacıyla kullanılan büyü türüdür. Büyü, tarihi zamanlarda devletlerin kendi coğrafi alanları içinde de yeni bir kültür mirası veya insanın davranış, birikim ve duygularını değiştirme konusunda etkili olacak bir uygulama türü şeklinde kullanımında da sıklıkla durulmaktadır.

Bir büyünün ve duanın tesirli olarak kabul edilmesinin sık aralıklar içinde olması gerekmektedir. Devir ve zaman düzelme içinde olduğu anlarda hız kazanan uygulama olarak büyü ve dua yapılmaktadır.

Ayırma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Ayırma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir sorusu ve konusu olarak ayırma büyüsü uzman medyumlarca yapılan ak ve kara büyüdür. Ayrılık için yapılır. Son yılların taze fikirleri ve düşünceleri arasında ayırma, şans ve baht gibi konularda yapılacak olan büyüleri bulunmaktadır.

Konusunda uzman medyumun her alanda özgül bir inanış içinde büyü ve dua yapması gerekmektedir. Bir insana zarar vermeyecek ak büyünün diğer adı ile beyaz büyünün yapılması sonrasında etkisinin 1 yıldan daha uzun vadeler içinde oluşmadı ihtimali oluşmaktadır.

Ayırma Büyüsü Ne Zaman Yapılmalıdır?

Ayırma Büyüsü Ne Zaman Yapılmalıdır sorusu yanıtı olarak ayrılmak isteyen birçok kişide görülecek, kısa zamanda etkili olacak büyü türüdür. Günümüzde ayrılık dolu, uzaklaşmak isteyen ve muhabbet ile uzun yılların oluşma durumu hakkında da başarılı uygulamalar yapılmaktadır.

Alanında konuyla ilgisini göstererek uygulama yapan medyumlar bulunmaktadır. Her dönem içinde  bir büyüde yüzde yüz ve garanti olarak da uygulama yapmaktadır. Çift muhabbetini veya eşler aradı muhabbeti oluşturmak konusu da isimler arasında bulunmaktadır.

En İyi Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

En İyi Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır sorusu yanıt olarak merak edilmektedir. Ayrılık oluşumu için yapılmaya devam edilen büyülerden biridir. Nazara karşı, Kara Sevda oluşumuna veya kötü bir etki alanını oluşturmaya karşı olarak büyü uygulaması, dua okunuşu yapılmaktadır.

İnsana saygının, sadakatin oluşturulması için büyünün ve duanın yapılmaya devam edilmesi gerekmektedir. Koruma amaçlı olarak bir insana 1 yoldan başlayarak 5 ile 10 yıllar arasında da koruma sağlayacak etki gösterecek uygulamalar arasında büyü, dua bulunmaktadır.

Iğdır Medyum Hoca yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yorum

  1. nurcan demiröz dedi ki:

    Valla canlarım ben şeytan kaynanamla baş edemedim yıllarca en son o kadar şey yaptıktan sonra hiç bir şeyin fayda etmediğini gördüm en son Yasin Hocanın numarasını buldum internetten başta hiç bir işlem yaptırmadığım halde benimle telefonda konuşması bile rahatlattı sonra bana istediğin zaman işleme başlarız dedikleri konuştukları o kadar doğruydu ki şok oldum. Ve neredeyse 12 gün sonra hemen işlem yaptırdım Yasin Hocaya ve keşke en başında onu bulsaydım dedim. O cadı kaynana oldu bir melek. Evliliğimde hersey yolunda. Allah Yasin hocadan razı olsun. Hala arar konuşurum kendisiyle. Mükemmel bir insan. Benim gibi bunun gibi yada başka ne derdi olan varsa yasin hocamla iletişeme gecin derim sorunlarınız düzgün güvenilir insanda ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir