Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ? : Bütün yaşamını insanlar iyi ve huzurlu bir şekilde geçirmeyi planlamakta ve o plan üzerinden de yaşamlarına devam etmektedirler. Fakat bazı insanlar bu tür planlarını tam olarak gerçekleştirebilmektedirler.

Bu planlarının bir işe yaramadığını fark eden insanlar ise tamamen başka bir koldan kendilerince bir şeyler yapmaya çalışırlar. Özellikle bir insan sevdiği kişiden bir karşılık alamıyorsa ve bu duruma taktıysa şayet aşk büyüsü nasıl yapılır gibi şeylere başvurarak büyülerden yardım bekleyebilir.

Aşk Büyüsü Nedir

Aslında büyülerden önce de yine birçok kez merak edilmiş konular vardır. Bu konulardan biri de insanların aşk büyüsü üzerindeki merakıdır. Aşk büyüsünün tam olarak nasıl yapıldığını ya da bu aşk büyüsü nedir merak edilmekte ve birkaç soruyu sorabilmektedirler.

Bundan dolayı bu konular üzerindeki araştırmaları olabildiğince farklı yollara da çekebilmektedirler. Öyle ki insanlar bu büyüden sonra tutma süresini bile merak edeceklerdir.

Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar

Aşk ile ilgili bu tür büyülerin ne kadar zamanda tutacağını ya da ne kadar zamanda değişik şeyler sunacağını yine merak eden birçok insan vardır. Bunlara cevap aramak için de kendi araştırmalarının dışarısına çıkıp birçok yerden bu konuyla alakalı birçok yazı okuyan insanlar vardır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?
Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Haliyle bu okumalar sonrasında olabildiğince farklı bilgiler de yine insanlar tarafından öğrenilmiş olacaktır. Çünkü ne kadar farklı bilgiler okunursa aynı oranda fikirler de elde edilmiş olacaktır. Bundan dolayı çokça kez insanlar aşk büyüsü kaç günde tutar tarzındaki soruları da sorabilmektedirler.

Aşk Büyüsü Yapılışı

Yine merak konusu olan bir şey vardır ki bu tarz aşk büyüsü yapılışı konusudur. Yani bu büyüleri araştırıp bulan ve kendilerine iyi geleceğini düşünen insanlar direkt olarak nasıl yapıldığından çok bu tür büyülerin yapılışlarını merak etmektedirler.

Bundan dolayı farklı yapılış tarzlarını öğrenen insanlar, kendilerini daha güvende ve daha rahat hissedeceklerdir. Bunun nedeni ise tamamen bildiği sınırlar içerisinde kalmıştır. Bundan dolayı insanlar çok fazla bilgiyle kendilerini bilmedikleri durumlarda güvence altına alabilirler.

Aşk Büyüsü Yorumları

İnsanların ne tür bir yorumunun olduğu da yine bu konuları araştıran insanlar açısından oldukça önem taşımaktadır. Çünkü bilindiği üzere yorumlar gerçek yaşamlardan izler taşımakla beraber gerçek yaşamların bir yansımasıdır.

Bundan dolayı yorumların oldukça sağlam sonuçları olabilir. Bu tarz bilgileri bilen insanlar da direkt olarak yorumlara bakmaktalar ve yorumların içeriğine göre karar vererek bir davranışta da bulunabilirler. Aşk büyüsü yorumları bu anlamda da önem taşımaktadır.

7 yorum

 1. fidan2 dedi ki:

  büyü diye aradım dua yapıyormuş

 2. Selin dedi ki:

  Ben Selin arkadaşlar bu işlere pek inanmayan biriydim çünkü daha önce kendine medyum veya hoca diyen birileri tarafından dolandırılmıştım ya da işe yaramamıştı. Sevdiğimle evlenmek istiyorum o da beni seviyor biliyorum ama evlenme konusunda nedense biraz şüpheleri vardı ve bu da sevgilimle ailemin arasını bozuyordu çünkü ne zaman konu evliliğe gelse yüzü biraz değişiyordu. En son internetten hocamı buldum ilk başta yine inanmamıştm fakat hocamla tanışıp ne kadar samimi biri olduğunu gördük tten sonra işe yarayacağını anladım ve gerçekten de duamız işe yaradı erkek arkadaşım bu konuya biraz daha sıcak bakar oldu ve nişanlandık allah nasip ederse düğünümüz yakındır.

 3. İsminur dedi ki:

  Büyü değill dua yasin beyy dua ile hallediyorr ve maşlaallhh ne için danıştıysam hepp mi işe yarar yaaaa ben şaşırıyorum bir de her defasında hem evliliğime vesile oldu hem iş bulmama iç sıkıntılarımdan kurtuldum her sey yasin beye borcluyum teşşekkrler

 4. Zeynep dedi ki:

  Fİdan bende büyü sanıyodum aradım hoca bana büyü yapmadığını ve büynün kötülüklerini anlattı bizde dua işlemi uyguladık muskam kargolanmış sabırsızlkla gelmesini bkliyorum inşallah istediğim sonucu alırım

 5. zühre dedi ki:

  ailem beni yurtdışına evlndridi kocam hem bana uzak hem de kötü davranıyo.. ben kendimi cok yalnız hissssediyroumm Yasin hocayı kendim buldum bana uzaktan yardım edip sanki cok yakınımdaymıs gibi destek oldu muskam da geldi yurtdışında olmama rağmen gec gelmedi smdi kocam iyileşti sankii o kadar iyikii

 6. Erdi dedi ki:

  Büyü felan değil dualarla yapılıyor Allah hocadan razı olsun sevdiğim kız sevgilim oldu çok inandım ben Allah herkese sevilip sevilmeyi böyle düzgün hocalarla karsilastirsin

 7. Hatice korkmaz dedi ki:

  Merhaba . Ben suanki sevgilimle biraz sorunlarım var . Ailesi bizi biliyor benim ailemde haberdar . Sürekli birbirimize gidip geliyoruz . Aileler arasında hiç sorun yok herkes herseyi kabullenmis durumda bi söz takmak istiyorum . Sevgilim sorun çıkartıyor . Ailesinden değil eminim çünkü beni çok seviyorlar . Gelip gidiyorum evlerine onlarda aynı sekilde bizdeler . Ben sevgilimi nasıl ikna edecem onu bilmiyorum . İsmi konsun istiyorum o buna yanaşmıyor . Ailelerimiz çok iyi anlaşıp bizim böyle olmamz çok kötü bizim çok daha iyi anlaşmamız lazim hocam yardım edin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir