Aşk Bağlama Vefki
Aşk Bağlama Vefki

Aşk Bağlama Vefki

Aşk Bağlama Vefki

Aşk Bağlama Vefki ; bu konunun meraklıları vefk ilmi ne anlama gelir çok iyi bilirler. Ben bilmeyenleriniz için vefk nedir, aşk vefki nasıl yapılır detaylıca anlatacağım. Özel olarak vefkler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler oluyor bu nedenle sizlere vefk ilmi alanında yapılan çalışmalardan söz etmek istiyorum. Öncelikle vefki muska ile karıştıranlar oluyor.

Vefk ve muska tamamen farklı şeylerdir. Muska nedir daha iyi anlamak için daha önce yazdığım muska adlı makalemi okumanızı öneririm. Değerli kardeşlerim: Vefk kelimesi çoğunuz için yabancı bir terim bunu iyi biliyorum. Bu nedenle vefk nedir öncelikle bunu açıklamam gerekir. Daha sonra sırasıyla aşk vefki, bağlama vefki, şans vefki gibi vefk çeşitlerini sizlere açıklayacağım.

Ayrıca makalemin sonuna doğru size başarı getirmesi için ücretsiz bir vefk örneği vereceğim. Bu nedenle lütfen dikkatli bir şekilde makalemi okumaya özen gösterin. Peki vefk nedir? Size bunu kısaca açıklamaya çalışayım. Aslında vefk toplumda muska diye bilinen yazılı dualara benzer ama vefk muska demek değildir. Çünkü vefk havas ve ladün ilmine göre gizli ilimlerin ilmi bilgileri doğrultusunda hazırlanan muskaya benzer ama muskadan faklı olan bir yapıya sahiptir. Vefkler muskalara oranla 5 kat daha güçlüdür diyebilirim.

 

 

 

Aşk Vefki Nedir ? Aşk Bağlama Vefki

Her hangi bir hocaya yaptıracağınız aşk vefkinin gücü onu hazırlayan hocanın bilgisine ve yeteneğine göre gerçekleşir. Bu nedenle aşk vefki yaptırmak isteyen kişilerin çalışacakları hocayı çok iyi seçmeleri gerekir. Yanlış bir hocaya hazırlatılan aşk vefki sonuç vermeyebilir. Aşk vefkinin bir özelliği de taşıyıcı ve diğer kişiyi birbirine bağlama özelliğine sahip olmasıdır.

Yani aşk vefkini taşıyan bir kişi diğer insanla ezoterik bir bağlantı içine girer. Evrensel enerjinin bu iki insan üzerine yönlendirilmesi aşk vefki sayesinde mümkün hale gelir. Bu şekilde doğanın evrensel gücü kullanılarak aşık edilmesi istenen kişinin vefk yaptırana bağlanması sağlanmış olur. Genelde aşk için hazırlanan çalışmalar belli kare sayılarına göre yapılır.

Yani üçlü vefk, dürtlü vefk, altılı vefk gibi farklı vefk kalıpları vardır. Bu kalıpların sayısı ne kadar artarsa yapılan vefk o kadar daha fazla etki sağlar. Örneğin altılı olarak yapılan vefklerin hazırlanması 6 gece sürer ve son derece zahmetlidir. Bu nedenle yapılan aşk vefklerinin ücretleri sahip oldukları katman sayısına göre değişebilir. Örneğin evli olduğunuzu ve eşinizin sizden uzaklaştığını varsayalım.

Eşiniz artık size karşı bir şey hissetmiyor olsun. Bu durumda eşinizin size bağlanması ve size tekrar aşık olması için vefk çalışması yaptırabilirsiniz. Aynı durum sevgililer arasında yaşanan sorunların çözümü içinde geçerlidir. Sizi terk eden sevgilinizi tekrar geri getirmek için aşk vefki yaptırmak en iyi çözüm yoludur. Doğru Medyum Referanslar için tıklayınız.

10 yorum

 1. Ali seven dedi ki:

  Merhaba sitede yasin hoca telefon nu bileb var mi göremedim ben??

  1. Tarık EMİN dedi ki:

   05464843166 var burda

 2. Seval Ç. dedi ki:

  Slm whatsaptanda tıklayınca sol köşede var. 0 546 484 31 66

 3. Esra emel dedi ki:

  merhaba arkadaşlar. Bende kayınvalide mağduru oldum. Tam istememiz olsun derken meğerse akraba bi kız varmış onu istiyormuş. Oğluna ayağının altını öpeyim evlenme demiş benim için. Öyle olunca evlat tabi uzaklaştı haliyle benden. Bende yorumlara bakarak işlem yaptırmaya karar verdim. Çok şükür şimdi çok iyiler bana kızım aşağı kızım yukarı olduk şükür. Hiç inancım yoktu böyle bir kadını alt edebileceğimi sanmıyordum ama dua işte doğru kişi aracılığıyla yapınca ne güzel sonnuçlar verdi. Allaha şükür yasin hocamsen varol inşallah.

 4. berrin dedi ki:

  uzun süredir depresyiondaydım ve bazen de intihar düşünceleri olan biriydim geleceğim hakkında azıcıkta olsa umutlu olmak için yasin hocayla konuştum görüştüm şüphesiz ki çok yardımcı oldu öneririm herkese.

 5. Uğurum& dedi ki:

  Merhaba ben parasızlıktan yıkınıyordum çok büyük zoruluklarla elime para geçiyordu serbest ticari işlerle uğraşıyorum yasin hocanın para bulma – dualarını denedik ve cidden de çok rahatladım işlerim ilerlemeye başladı yavaştan bdualardan sınra.

 6. Kikikoma dedi ki:

  Arkadaşlar bu işlemlerde dikkat etmeniz gereken çok şey var ve kesinlikle öyle kulaktan duyma bilgilerle güvenmemelisiniz internetdeki kişilere. Ben uzunca araştırmalar yaptım ve tek büyüye başvurmaya kötü kara ve günah işlemlere başvurmadan doğru yolu gösteren ilk Hoca yasin hocadır.

 7. Gurbetci-Turki dedi ki:

  Ben almanyada yaşıyor fakt burda medyumlar çalıştım fakar sonuç alamıyor. Türkiyede aradım kocam türkdür üç hocaya başvurduk celbişlemi için fakat üçünden sadece yasin hoca verdi cevap celb yolladı ben türkyeye geldğimde öbürlerinden habergelmedi.

 8. Elanur dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar .. ben vefkin bu kadar cabuk işe yarıcagını düşünmüyodum beni baya şoka uğrattı şahsen cok memnun kaldım yasin hoca baya işiinde iyiymiş böylece denemiş oldum daha sonra başka sebeplerden ötürü yine arıcam sizi hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir