Aşk Bağlama Vefki

Aşk Bağlama Vefki

Vefk Nedir? Vefk; bu konunun meraklıları vefk ilmi ne anlama gelir çok iyi bilirler. Ben bilmeyenleriniz için vefk nedir, aşk vefki nasıl yapılır detaylıca anlatacağım. Özel olarak vefkler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler oluyor bu nedenle sizlere vefk ilmi alanında yapılan çalışmalardan söz etmek istiyorum. Öncelikle vefki muska ile karıştıranlar oluyor.

Vefk ve muska tamamen farklı şeylerdir. Muska nedir daha iyi anlamak için daha önce yazdığım muska adlı makalemi okumanızı öneririm. Değerli kardeşlerim: Vefk kelimesi çoğunuz için yabancı bir terim bunu iyi biliyorum. Bu nedenle vefk nedir öncelikle bunu açıklamam gerekir. Daha sonra sırasıyla aşk vefki, bağlama vefki, şans vefki gibi vefk çeşitlerini sizlere açıklayacağım.

Ayrıca makalemin sonuna doğru size başarı getirmesi için ücretsiz bir vefk örneği vereceğim. Bu nedenle lütfen dikkatli bir şekilde makalemi okumaya özen gösterin. Peki vefk nedir? Size bunu kısaca açıklamaya çalışayım. Aslında vefk toplumda muska diye bilinen yazılı dualara benzer ama vefk muska demek değildir. Çünkü vefk havas ve ladün ilmine göre gizli ilimlerin ilmi bilgileri doğrultusunda hazırlanan muskaya benzer ama muskadan faklı olan bir yapıya sahiptir. Vefkler muskalara oranla 5 kat daha güçlüdür diyebilirim.

 

 

 

Aşk Vefki Nedir ?

Her hangi bir hocaya yaptıracağınız aşk vefkinin gücü onu hazırlayan hocanın bilgisine ve yeteneğine göre gerçekleşir. Bu nedenle aşk vefki yaptırmak isteyen kişilerin çalışacakları hocayı çok iyi seçmeleri gerekir. Yanlış bir hocaya hazırlatılan aşk vefki sonuç vermeyebilir. Aşk vefkinin bir özelliği de taşıyıcı ve diğer kişiyi birbirine bağlama özelliğine sahip olmasıdır.

Yani aşk vefkini taşıyan bir kişi diğer insanla ezoterik bir bağlantı içine girer. Evrensel enerjinin bu iki insan üzerine yönlendirilmesi aşk vefki sayesinde mümkün hale gelir. Bu şekilde doğanın evrensel gücü kullanılarak aşık edilmesi istenen kişinin vefk yaptırana bağlanması sağlanmış olur. Genelde aşk için hazırlanan çalışmalar belli kare sayılarına göre yapılır.

Yani üçlü vefk, dürtlü vefk, altılı vefk gibi farklı vefk kalıpları vardır. Bu kalıpların sayısı ne kadar artarsa yapılan vefk o kadar daha fazla etki sağlar. Örneğin altılı olarak yapılan vefklerin hazırlanması 6 gece sürer ve son derece zahmetlidir. Bu nedenle yapılan aşk vefklerinin ücretleri sahip oldukları katman sayısına göre değişebilir. Örneğin evli olduğunuzu ve eşinizin sizden uzaklaştığını varsayalım.

Eşiniz artık size karşı bir şey hissetmiyor olsun. Bu durumda eşinizin size bağlanması ve size tekrar aşık olması için vefk çalışması yaptırabilirsiniz. Aynı durum sevgililer arasında yaşanan sorunların çözümü içinde geçerlidir. Sizi terk eden sevgilinizi tekrar geri getirmek için aşk vefki yaptırmak en iyi çözüm yoludur.