Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası
Aşık Etme Duası

Aşık etme duası ile sevdiğiniz kişiye kavuşma ihtimalinizi de artırırsınız. Aşk etme dualarının okunması sonucunda dilediğiniz kişiyi kendinize bağlayarak sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemin sağlanabilmesi için öncelikle duanın doğru edilmesi gerekmektedir. Duanın baştan sona kadar eksiksiz bir şekilde okunması sizi sevdiğiniz kişiye kavuşturacaktır. Aşık etme dualarının farklı tarzda okunuşları da bulunmaktadır.

Hızlı Aşık Etme Duası

Hızlı aşık etme duası, kişinin sevdiği kişiyi bir an önce kendisine aşık etmek için yapmış olduğu dualar arasındadır. Bu duaların edilmesinde dikkat edilmesi gerekmektedir. Dualar edilirken gerektiği zamanda, gerektiği sayıda ve gerektiği yerde dua edilmesi duanın kabul olması için önemli bir unsurdur. Aşık etme duası okunurken duaların doğru ve eksiksiz okunması gerekmektedir. Bu duaların kurallarına göre okunması sonrasında kişi sevdiği kişiye kolay bir şekilde kavuşabilir. Aşık etmek istediğiniz zaman Aşık etme duası okumanız gerekir bu duanın okunmasından sonra karşıdaki kişi size aşık olacaktır.

 Ömürlük Aşık Etme Duası

Ömürlük aşık etme duası, sayesinde aşık etme duası yaptığınız kişiler size bir ömür boyu aşık olur ve mutlu bir hayat yaşama fırsatını elde edersiniz. Ömürlük aşık etme duası etmek isteyen kişiler öncelikle kendilerine şu soruyu sormalı ben bu insanla bir ömür boyu mutlu olur muyum? Bunun için vereceği cevap evet ise kişiler öncelikle duanın kabul olacağına inanarak alanında uzman medyum ya da hocanın kendilerine belirttiği dua okuma şekline göre duaları eksiksiz bir şekilde okuması gerekir.

Aşık etme duası okunmasında kişiler salih niyetli olmalı ve duanın kabul olacağına inanmalıdırlar. Ayrıca bu dualar edilirken kötü niyet barındırılmamalıdır. Bu durum duanın kabul olma sürecini de hızlandıracaktır. Bu dualar edilirken kadın ve erkeğin ettiği dualar aynı şekilde etkisini gösterir. Burada en önemli unsur unutulmamalıdır ki niyetlerin içten samimi bir şekilde ifade edilmesidir. İçten ve samimi bir şekilde edilen dualar sonrasında bir gün gibi kısa bir sürede etki eden dualarda bulunmaktadır.

 Çabuk Aşık Eden Dua

Çabuk aşık eden dua sayesinde karşınızdaki kişiyi bir an evvel kendimize aşık eder ve mutlu bir hayat yolunda ilerlersiniz. Ayrıca bu dualar sadece platonik aşklar da değil evli kişiler, nişanlı kişiler tarafından da yapılan dualardır.  Aşık etme duası yapılması sayesinde karşınızda ilişki yaşadınız kişi veya platonik olarak aşık olduğunuz kişi çabucak size aşık olur size karşı olan duyguları tamamı ile değişecektir.

Çabuk aşık eden duaların farklı okunma stilleri de bulunmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olmayan kişilerin alanında uzman medyum ya da hocalara giderek destek alınması tavsiye edilmektedir. Öncelikle bu dualar edilirken kişiler muhakkak abdestli olmalıdır.

Etkili Aşık Etme Duası,

Etkili aşık etme duası, öncelikle bu duaların edilmesinde sevdiğiniz kişiyi ya da ilişki yaşadığınız kişinin size aşık olmasını sağlama amacı bulunmaktadır ve bu duaların kabul olmasında bir takım kriterlerde bulunuyor.  Öncelikle duanın iyi niyetli edilmiş olması sadece zevki duygular için değil gerçekten sevdiğiniz eşiniz, nişanlınız, aşk yaşadığınız kişiye karşı duygularınızın tam olması karşınızdaki kişiye kötü niyet barındırmamanız gerekmektedir. Aşık etme duası edilirken kişiler abdestli dua etmelidir. Duanın kabul olacağına inanarak salih niyet ile dua edilmesi Allah katında makbuldür.

Aşık Etme Duası Kaç Kere Okunur?

Aşık etme duası kaç kere okunur? Aşık etme dualarının okunması kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bu noktada bilgi sahibi olmayan kişilerin alanında uzman medyum ya da hocadan destek alması gerekir. Medyum yada hocalar size okumanız gereken tılsımlı sözleri, okumanız gereken ayetleri ve yapmanız gereken işlemleri belirtecektir.  Aşık etme duası kişiye özel olduğu için size belirtilen duaları okumanızda fayda bulunmaktadır. Ayrıca bu konuda destek almanız durumunda size Kur’an’da bulunan ayetlerde sunulmaktadır. Bu dua okunurken kişiler kesinlikle niyetli olmalıdır.

 Aşık Etme Duası Yaptıranlar

Aşık etme duası yaptıranlar, kişiler genellikle kendilerinde hangi duanın daha etkili olduğunu belirterek aşık etme duası yaptırmak isteyen kişiler için yönlendirmelerde bulunurlar. Kişilere bu noktada destek alabileceği medyum ya da hocalar hakkında da genel bilgi verirler. Aşık etme duası yapılırken alanında uzman ve bu işi daha önce yapmış medyum yada hocalara gitmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Körkütük Aşık Etme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yorum

  1. sami bayram dedi ki:

    SELAMIN ALEYKUM başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum . bir kızı sevdim ailesi aramıza girdi kızı istemediği biriyle evlendirmek üzereydiler . gözümü karartıp kaçırdım . ortalık dindikten sonra ailesine geri bıraktım .istmeye gelicem diyerk çıktım haber göndermişler gelmesin diye tekrar kaçırmadım önlemini aldılar . ailesine beni sevmeleri için dualar yaptırdım hocamda çok iyi oldugu içinden 1 hafta sonra haber göndermişler . gelsin istesin şuan nikah tarihi felan aldık mutluyuz hocamın katkısı çok . varolsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir