21 Günde Aşk Büyüsü

21 Günde Aşk Büyüsü

21 Günde Aşk Büyüsü: Bütün yaşamında insanlar farklı olaylar yaşayarak aslında bu olaylardan verimler de almaya çalışmaktadırlar. Fakat bazı insanlar özellikle aşk gibi konularda kendisi için bir şeyleri denemeyi veya denemiş oldukları çoğu şeyde de bazı şeyleri elde etmeyi ummaktadırlar.

Başarısız oldukları konularda da bir dış destekle özellikle aşk büyüsü tarzındaki büyülerle de bir şeyler yapmaya çalışmaktadırlar. Bunun için 21 günde aşk büyüsü olarak bilinen büyüleri araştırarak bunlar hakkında bir şeyler de öğrenmeye çalışmaktadırlar.

21 Günde Aşk Büyüsü Nedir

Tüm araştırmalar sonucunda da kendileri için bir şeyler denemeyi ya da denemiş oldukları şeylerle alakalı insanlar kendileri için de bir şeyler denemeyi istemektedirler. Tüm bu nedenlerden dolayı da aslında 21 günde aşk büyüsü tarzındaki büyülerin tam olarak neler olduklarını araştırmaya heveslenmektedirler.

21 Günde Aşk Büyüsü
21 Günde Aşk Büyüsü

Bu hevesleri sonucunda da çeşitli durumlardan kendilerine en uygun şeyi seçmeye ve bu seçimleri sonucunda da kendileri için iyi olacak bir şeyleri elde etmeye çalışmaktadırlar.

21 Günde Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır

Bunun gibi birçok konuda araştırmalar yapıp aslında o araştırmalardan bir şeyler elde etmeye çalışan insanlar kendilerince 21 günde aşk büyüleri nasıl yapılır konusunu da bir şekilde çözmeye çalışmaktadırlar.

Çünkü birçok insan kendisi için bu tür şeyleri yapabilmeyi oldukça önemli saymakta ve yine bu önemli saymış oldukları şeyler sonrasında bir şeyleri de elde etmeye çalışmaktadırlar. Bunun için direkt olarak büyü araştırmalarına girişen insanlar da vardır. Bu araştırmalar sonucunda da kendisi için bir şeyler bulabilecektir zaten.  

21 Günde Aşk Büyüsü Yorumları

Bütün bu durumlar sonrasında aslında insanlar 21 günde aşk büyüsü olarak insanlar arasında yayılmış bu büyünün yorumlarını da merak ederek okuyabilmektedirler. Çünkü birçok insan bu konuda kendileri için bir şeyleri denemeye ve denemiş insanlardan da bir şeyler elde etmeye çalışmaktadırlar.

Tüm bu nedenlerden dolayı insanlar yorumlara bakarak birçok merak ettiği konuyu iyi bir şekilde çözebilmekte ve çözümler sonrasında da aslında iyi bir şekilde yoluna devam etmektedir.

21 Günde Aşk Büyüleri Etkileri

21 günde aşk büyüleri etkileri de aslında insanları meraklandıran şeyler arasındadır. Özellikle bu konuda çeşitli şeyleri elde etmeye çalışan insanlar vardır ki etkileri öğrenmeden bir şeyleri denemeye kalkışmamaktadır.

Çünkü eğer ki etkileri okuyup çekince meydana gelirse direkt olarak vazgeçebilmektedir. Tüm bu nedenlerden dolayı da yorumlar ne kadar önem taşıyorsa etkiler de o kadar önemli sayılmaktadır.

5 yorum

 1. Oipello dedi ki:

  İlkokuldan bu yana sevdiğim bir kız vardı onundan benden hoşlandığını biliyorum kendisi de söyledi bunu ama ailesi benimle ilişki yaşamasına izin vermediği için o da yanaşmıyordu. Kendisi de olur dese çok iyi biliyorum ki ailesi karşı çıkmaz. hocamı babamın arkadaşından duydum aile içinde ki sorunlarınıYasin Hoca sayesinde çözmüş bende kendisiyle konuştum sorunları anlattım sağolsun bağlama vefki hazırladı bitmesine 20 gün kaldı şimdiden etki göstermeye başladı.

 2. Nursema dedi ki:

  Birinin benibu sekilde sevmesini bende hiç istemezdim ama insan aşık olunca maslef her yolu denio. İiykide denemeişim en azından suan asık oldugum kişiyle beraberim yasin hoca bundaaaa en büyük katkıya sahipp. Hiçç düşünmeden güvenle arayabilirsiniz.

 3. Ceylan dedi ki:

  En yakın arkadaşım kocamla ilişki yaşıyomuş ben bunlarım messjları yakaladım basımdan aşşa kaynar sular döküldü hocam nolur yardım edin bana ben napcamı bilmiyorum onları ayırmk ve kocamı süründrmek istyorum daha bu akşam gördüm her seyi belli etmemeye calısıyorm sizi yarın gün içinde arıocam cok zor durjumdayım

 4. Yuksel dedi ki:

  Günleri pek saymadım 1 ay olmadan gerçekleşti istediğim hocam sagolsun çok iyi hoca

 5. Yaprak günaydin dedi ki:

  Selamlar hocam benim sorunum eşimin ailesiyle ilgili onlara nasıl dualar okumam lazım ki beni kabul edip benimsesinler . Düğün olur cagirmazlar cenaze olur gel demezler . Kendigim gidiyorum fakat istemedikleri okadar belli oluyor ki napmam lazim hiç bir fikre sahip degilim . Vede eşimin orda olup benim olmamam çok sacma . Eşim sonuçta benimle olması lazim böyle sürekli dislanma olunca artık evliliğimi bitirmek istiyorum . Son kez sizinle evliligi kurtaracagima inanıyorum bana yardımcı olmanızı istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir