1 Günde Aşık Etme Duası

1 Günde Aşık Etme Duası

1 Günde Aşık Etme Duası
1 Günde Aşık Etme Duası

1 Günde Aşık Etme Duası genellikle aşklarında karşılık bulamayan insanlar tarafından tercih ediliyor. Dünya üzerindeki herkes sevdiği insan tarafından sevilmeyi ister. Sevilme isteği ile beraber nasıl isteyeceğini de bilmek gayet önemli. Bir ilişki yaşarken birini kendine deli gibi aşık etmek isterseniz bu sadece Allah tarafından istenmelidir.

1 Günde Aşık Etme Duası kullanılarak isteklerinizi Allah’a isteme biçimi olarak da adlandırılabilir. Bu tür yapılan dualar içten ve samimi duygular ile beraber yapıldığı için kısa zamanda kabul olacaktır. Günümüzde bu dualar hem bayanlar hem de erkekler tarafından yapılmaktadır.

3 Günde Aşık Etme Duası

3 Günde Aşık Etme Duası güçlü bir etkiye sahip olan duadır. Bu tür dualar birçok değişik yöntem üzerinden ele alınmaktadır. Uygulanacak dualar konusunda tecrübe sahibi olan, havas ilimlerinde uzman medyum hocaların yöntemlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bundan dolayı da ilim bilmeyen kişilerin okuduğu 3 Günde Aşık Etme Duası istenmeyen durumlar yaratabilmektedir.

7 Günde Yapılan Aşık Etme Duası

7 Günde Aşık Etme Duası diğer ismi ile kesinlikle aşık etme duası olarak bilinmektedir. Bu duanın çok güçlü bir tesiri olduğu için bu tabir ile dile getiriliyor.  Yalnızca bir dua olduğunu da söylemekte fayda var. Bu tür duaların büyü ile yakından uzaktan bir alakası bulunmamaktadır. Dualar yalnızca alemlerin rabbi olan Cenabı Hak’tan yardım etmek sureti ile yapılır.

Sevdiğinizin insanın gözünün sizden başkasını görmesini istemiyorsanız eğer 7 Günde Aşık Etme Duası nasıl okunur öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz. Bu tür duaları öğrenmek ile beraberinde bireysel olarak nefsi açıdan kesinlikle eke alınması gerekir. Bu dualar ilim irfan sahibi ve tecrübeli uzman hocalar ile birlikte yapılaması daha doğru olacaktır.  Özellikle de harama ve vebale kullanmamaya özen gösterilmeli. Aksi halde karşılığı ağır olacaktır.

Uygulanan bütün aşık etme dualarının kesin sonuç verebileceğine dair bir durum söz konusu değildir. Bu durum yalnızca Cenabı Hak tarafından bilinir ve önemli olan, usulüne uygun şekilde uzman hocalar ile beraber ele alınması.

14 Günde Etki Eden Aşık Etme Duası

1 Günde Aşık Etme Duası
1 Günde Aşık Etme Duası

14 Günde Etki Eden Aşık Etme Duası etkisini 14 gün içinde gösteren işlemlerdir. Bu dua yapılan kişide mutluluk ve iyi enerji gösterecektir. En çok karşımıza çıkan etkisi, kişinin içinde iyilik uyandırması durumudur. Bun etki ile o dua okuna kişide daha sevecen ve sıcak kanlı olmasına vesile oluyor.

14 Günde Etki Eden Aşık Etme Duası havas ilmine dahil işlemler arasında yer alıyor. Havas ilmi ile yapılan çalışmaların temelinde ulvi canlılar ile iletişim kurma yer almaktadır. Fotoğrafa okunan Aşık etme duası ile ulvi canlılara seslenilir ve büyü yapma amacı açıklanıp, daha sonra ise ulvi canlıların enerjileri yönlendirmesi beklenmektedir. Bu yapılan uygulamalar başarılı bir şekilde sonuçlanır ise yapılan çalışma tutacaktır. 14 günde tutan aşık etme duası, doğru şekilde yapılırsa istenen herkesi aşık etmek için kullanılabiliyor.

21 Günde Tutan Aşık Etme Duası

21 Günde Tutan Aşık Etme Duası ile tam 21 günde sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebiliyorsunuz. Aşık etme dualarının süreleri değişimler gösterebiliyor. Bunun sebebi ise ilişkilerin pek çok değişken taşıması durumudur. Bazı dualar uygulandıktan sonra 10 içinde tesirini gösterirken bazı dualar ise daha uzun zaman da tesirini gösterecektir. Bunun sebebi ise ilişkilerin pek çok değişken durum taşıması.

21 Günde Tutan Aşık Etme Duası, sevgilisi ile arasında sorun yaşayan kişilerin talep ettiği bir dua türüdür. Sevgililik dönemi nişanlılık ve evlilik aşaması öncesindeki bir dönemdir. Aslında iki kişinin birbirini tanıması evresi de denilen bu dönemde, insanlar birbirlerine zaman içinde aşık olmaya başlarlar.  Ama bazen insanların aşık olmadığı veya daha az sevdiği durumlar olabiliyor. Özellikle de insanlar gerçek aşkı bulduğuna inanıyor ise sevdiği kişiyi kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

21 günde tutan aşık etme duası gibi duaların genel mantığı insanların mutlu olması durumudur. Bundan dolayı da bilgi sahibi olan bir medyum hocanın yeteneklerini ve tecrübelerini kullanarak çeşitli uygulamalar yapılabilir. Bunlar genellikle denenmiş olan aşk duaları olarak bilinmektedir. Önceden yapılan ve çok kez tutan aşık etme duaları ile sevgilinizi kendinize aşık edebiliyorsunuz. Bu tarz duaların tesir süreleri hakkında detaylı bilgi almak için iyi bir medyum hocadan bilgi almak mümkündür.

1 Günde Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır

1 Günde Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır sorusunun yanıtı pek çok insan tarafından merak konusu olmuş durumdadır. 1 gün gibi kısa bir zamanda birini kendinize aşık etmek için etkili dualar var. Bu tarz dualar sayesinde aşk hissinin etkileri çok çabuk görülecektir.  1 Günde Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır derseniz bu dualar uygulanırken dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat edildiği zaman yapılan aşk duası kabul olacaktır.

Bazı durumlarda ise yanlış kişiye dua edilmesinde yanlış insan size aşık olacaktır. Aşk duası yapılırken kimde kesinlikle dua edilecek kişinin isme söylenmesi gerekir. Ayrıca şunu da belirtelim ki dua edilirken beyin tamamen boş olması gerekiyor. Eğer beyniniz dolu olursa dua edilirken tam olarak odaklanamazsınız. Bu durum ise edilen dualardan alınan verimi azaltacaktır. Ayrıca dualar bir toplum içinde değil yalnızken yapılmalıdır.

Hızlı olarak kabul edilen aşk duaları genellikle daha önceden denenmiş ve etkisini göstermiş olan dualardır.  Daha önce bu dualar uygulanıp çok hızlı şekilde kabul olduğu için duaların isimleri bu şekilde isimlendiriliyor. Bu dualar okunduktan kısa bir zaman içinde kabul oluyor.

3 yorum

 1. Zümrüt dedi ki:

  işim halim vaktim yerinde ne istesem yapabiliyorum alabiliyorum ama içim huzursuz mutlu değilim bunların hiçbr anlamı olmuyor medyum bir hocadan destek almak istiyordum yasin hocaya denk geldim görüştük seansım cok iyi geçti. Daha ilk görüşmede iyi hissetmeye başladım seanslarıma devam edicem dualar ile beni iyileşticek eminim

 2. Gulseren dedi ki:

  Yapılan ritueller çok iyi çok çabuk etki ediyor hocayi sürekli takip ediyorum baya iyi kendisi

 3. Naimmm dedi ki:

  Selamünaleyküm hocam.
  Üzerimizdeki nazar yada büyü olduğunu nasil ayirt etmek lazım.
  Yururken surkli bosluga basyom gibi oluyo doktora gittim bacakta bi sorun yok diyo . Seninki psikolojik felan dedi . Ben öyle olduğu düşünmüyorum . Büyü yapildigina yada göz dediğine emineim . Bi kaç kisiylr gorstm ama ikna olamadim sizinle ilgili guzel şeyler duydum iletisme geçmek isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir